Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

2 prověřené nebankovní půjčky, které vyřídíte během pár minut

Potřebujete finanční injekci a to co nejdříve a bez zbytečných administrativních průtahů? Banky se sice v posledních letech výrazně zlepšily a snaží se o zprostředkování půjček ve velmi krátkém čase, ale v porovnání s některými nebankovními půjčkami to stále není ono. Vybrali jsme pro vás dvě prověřené společnosti, které nabízí rozličné typy úvěrů. Přesto však mají něco spolčeného – vyřízení půjčky netrvá déle než 10 minut. Rychlejší už to být opravdu nemůže.

Rychlé peníze od Ferratum

Pokud se spokojíte s částkou od 500 Kč do 10 000 Kč, sáhněte po populární půjčce od společnosti Ferratum. Takzvaná finská nebo také SMS půjčka je vhodná pro řešení neočekávaných výdajů před výplatou a může ji využít každý, kdo nemá žádnou další nesplacenou půjčku od dané společnosti. Potvrzení příjmu není vzhledem k nízkému úvěrovému rámci zapotřebí a to samé platí i o ručení nemovitým majetkem. Jednou z hlavních výhod této nebankovní půjčky je nejen rychlost vyřízení, ale také absence úroků. Vypůjčená částka je zpoplatněna podle fixních sazeb, které jsou uvedeny na webových stránkách. Za každých 1000 Kč, které si vypůjčíte, vrátíte o 200 Kč navíc. Doba splatnosti činí 15, 21 a 30 dní – v závislosti na zvolené výši půjčky. Celý proces sjednání probíhá online a peníze obdržíte do 15 minut na bankovní účet. Necháte-li si je poslat složenkou, budete muset počkat 4 dny. Formulář najdete na www.ferratum-ipujcka.cz.

Dvě varianty od Profi Credit

Druhou nebankovní půjčkou, jejíž devizou je velmi rychlé vyřízení, je úvěr od společnosti Profi Credit. Úvěrový rámec je vyšší a začíná tam, kde končí ten od Ferratum, tedy na 10 000 Kč. Maximální výše půjčky pak může činit až 166 000 Kč a ani k ní nebudete potřebovat ručitele (za předpokladu, že prokážete dostatečnou bonitu). O půjčku může zažádat každý klient ve věku 18 až 70 let s pravidelným příjmem, včetně lidí v důchodovém věku a žen na mateřské či rodičovské dovolené.

Pro zájemce, kteří si chtějí půjčit menší částku a splácet ji v řádu několika měsíců, má Profi Credit alternativ v podobě Flexibilní Profi Credit půjčky ve výši 4 999 Kč. O obě nebankovní půjčky od Profi Credit můžete zažádat na www.profi-ipujcka.cz.