Zastřešení bazénů prodlouží koupací sezónu

Zastřešení bazénů prodlouží koupací sezónu

V současné době bazén představuje nenahraditelnou součást nejen našich zahrad, ba dokonce i domů. Nicméně kompromisem mezi vnějším a vnitřním bazénem je bytelné zastřešení, jehož posláním je prodloužit koupací sezónu. Kdo zastřešení bazénů nabízí? A jaké existují varianty řešení?

Zastřešení bazénů odstartuje koupací sezónu začátkem jara

Venkovní neboli soukromé bazény jsou dnes nezastupitelným prvkem na zahradě moderního rodinného domu. Už dávno jsou pryč doby, kdy zahradní bazény sloužily pouze k letním radovánkám. Jejich majitelé mají stále vyšší nároky a žádají možnost koupání i na jaro s prvními slunečními paprsky nebo na podzim s ochlazujícím se počasím. Naše klimatické podmínky však nedovolují využívat venkovní bazény bez ohřevu vody celoročně. Avšak ohřev vody je poměrně nákladnou záležitostí, a proto lidé hledají jiná řešení, jak si prodloužit koupací sezónu. Alternativou je právě zastřešení bazénů.

TERMOBAZÉNY – specialista na zastřešení

Na českém trhu působí spousta firem, v jejichž kompetenci je zastřešení bazénů. Dovolujeme si vám představit rodinnou společnost TERMOBAZÉNY s.r.o., která v tuzemsku působí již od roku 2005. Její bohaté produktové portfolio zahrnuje vedle pevného zastřešení také zakrytí formou bazénové plachty, betónové bazény, bazénové lemy a dlažby, závěsné filtrační jednotky a další.

Variace zastřešení bazénů

Konkrétní možnosti zastřešení si demonstrujeme na nabídce společnosti TERMOBAZÉNY s.r.o., která je specialistou v tomto oboru. Klasickou variantou je PRATIC zastřešení, jež je dostupné i s minimální výškou, která nenaruší design vaší zahrady. Kvůli rozmanitosti bazénům tato firma nabízí atypické řešení, jež bude přizpůsobeno vašim požadavkům. Pakliže vám omezené finanční možnosti nedovolují investici do moderního zastřešení, můžete zvolit alespoň speciální plachtu. Taková plachta na bazén ochrání vodu před nečistotami a je schopna také udržet optimální teplotu, byť v menší míře.

Publikováno: 10. 06. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: zastřešení bazénů