Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Pořiďte si KONEČNĚ pořádný bazén a zahajte koupací sezónu co nejdříve!

Zima je v plném proudu a na nějaké koupání to sice nevypadá, ale nic nám nebrání v tom, abychom se již nyní zamysleli nad letošní koupací sezónou. A když už jsme u toho, máte se vůbec v čem koupat? Pozor, vanu ani sprchový kout na mysli nemáme. Řeč bude o zahradních bazénech, které se za posledních deset let staly nedílnou součástí téměř každé zahrady. Mimochodem, věděli jste, že Česká republika patří mezi „bazénové velmoci“? Jen málokterý evropský stát se může pochlubit takovým množstvím zahradních bazénů v poměru k počtu obyvatel. A přece byste nechtěli „trhat partu“…Když může mít nový bazén soused, proč byste si ho nemohli pořídit i vy? A když bazén, tak pořádný!

Vydali jsme se do virtuálních vod (a to doslova) a zaujala nás rozsáhlá nabídka bazénu, které nabízí společnost ALBIXON a.s. Ten se jejich výrobou, ale i výrobou vířivek, infrasaun a bazénového příslušenství zabývá 20 let a disponuje největší práškovou lakovnou v EU. Spousty kladných referencí, které o firmě napsali zákazníci, jsou pádným argumentem k tomu, abychom se na její sortiment alespoň podívali. Nebo ne?

Vyberte si ten správný bazén! Ale, který to je?

Méně nároční zákazníci pravděpodobně sáhnou po nadzemních bazénech, které jsou oblíbené pro snadnou údržbu a rychlou a nenáročnou realizaci. A samozřejmě i nízké ceně. Další výhodou je poměrně rychlý ohřev, za který „může“ menší objem vody. S tím se ovšem ruku v ruce pojí fakt, že si v bazénu příliš nezaplavete. Nevadí, pro plavce a fajnšmekry má ALBIXON přichystány zapuštěné bazény a to v mnoha variantách. Nechybí mezi nimi samonosné, přelivové, laminátové ani foliové bazény, při čemž jsou k mání v typických i méně tradičních tvarech.

Pokud se vám zdá realizace zapuštěného bazénu příliš nákladná, nesmutněte. ALBIXON totiž nabízí možnost financování hypotéčním úvěrem od UniCredit Bank. Bazén na splátky? Proč ne! A koupací sezóna může začít třeba hned na jaře…