Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Zastřešení bazénů z Českých Budějovic prodlouží vaši koupací sezónu

Počasí v dubnu sice o blížícím se začátku koupací sezóny nijak nenasvědčuje, ale přesto se ho co nevidět dočkáme. Patříte-li k milovníkům lenošení u bazénu i vy, zřejmě se už nemůžete dočkat, až letos ho letos opět napustíte a budete si po dobu alespoň několik týdnů užívat vodních radovánek. Tedy za předpokladu, že vám to nepřekazí chladné a deštivé počasí, což je s ohledem na loňský a předloňský rok pravděpodobné. Můžete však na něj poměrně jednoduše vyzrát – chraňte svůj bazén před rozmary matky přírody pomocí zastřešení!

Proč zvolit zastřešení bazénů Izoplast – České Budějovice?

Možná jste o zastřešení bazénu v minulosti uvažovali, ale nakonec vás odradila příliš vysoká ceny. Navíc jste nevěděli, že vám přinese mnohem více výhod než „jen“ prodlouženou koupací sezónu. Jenomže všechno je trochu jinak a i kvalitní konstrukci můžete sehnat za rozumný peníz. Pokud jste z Českých Budějovic nebo blízkého okolí, obraťte se na společnost Izoplast a.s., která na trhu působí již dvacátým rokem a na jejím výrobním programu najdete také zastřešení bazénů z eloxovaných hliníkových profilů a speciálně navržených kolejnic. Výplň tvoří jednokomorový polykarbonát s UV stabilizací o tloušťce 10 mm.

Konstrukce zastřešení bazénů České Budějovice od firmy Izoplast vás upoutá elegantním vzhledem, který nijak nenaruší atmosféru zahrady a bude bazénu slušet. Co se týče požadovaných rozměrů, nejste nijak omezeni a výrobce vám zastřešení přizpůsobí na míru.

Delší koupání, nenáročná údržba a pocit bezpečí

Hlavní výhody zastřešeného bazénu spočívají v prodloužené koupací sezóně (voda se rychleji ohřeje a udrží si svou teplotu i při prudším poklesu), ale také méně náročné údržbě. Díky zastřešení bude voda mnohem čistší, protože se do ní nedostanou nečistoty z okolí a vy ušetříte za chemické přípravky. V neposlední řadě bude vodní plocha zabezpečena před případným pádem malých dětí a zvířat.

Chcete se dozvědět konkrétní cenovou nabídku? Další informace o zastřešení bazénu České Budějovice najdete na webu www.izoplast.cz. A nepřehlédněte ani aktuální modely nadzemních, fóliových a plastových bazénů, vířivé vany, sauny a další produkty, které firma Izoplast vyrábí a prodává.