Zastřešení bazénů z Českých Budějovic prodlouží vaši koupací sezónu

Zastřešení bazénů z Českých Budějovic prodlouží vaši koupací sezónu

Počasí v dubnu sice o blížícím se začátku koupací sezóny nijak nenasvědčuje, ale přesto se ho co nevidět dočkáme. Patříte-li k milovníkům lenošení u bazénu i vy, zřejmě se už nemůžete dočkat, až letos ho letos opět napustíte a budete si po dobu alespoň několik týdnů užívat vodních radovánek. Tedy za předpokladu, že vám to nepřekazí chladné a deštivé počasí, což je s ohledem na loňský a předloňský rok pravděpodobné. Můžete však na něj poměrně jednoduše vyzrát – chraňte svůj bazén před rozmary matky přírody pomocí zastřešení!

Proč zvolit zastřešení bazénů Izoplast - České Budějovice?

Možná jste o zastřešení bazénu v minulosti uvažovali, ale nakonec vás odradila příliš vysoká ceny. Navíc jste nevěděli, že vám přinese mnohem více výhod než „jen“ prodlouženou koupací sezónu. Jenomže všechno je trochu jinak a i kvalitní konstrukci můžete sehnat za rozumný peníz. Pokud jste z Českých Budějovic nebo blízkého okolí, obraťte se na společnost Izoplast a.s., která na trhu působí již dvacátým rokem a na jejím výrobním programu najdete také zastřešení bazénů z eloxovaných hliníkových profilů a speciálně navržených kolejnic. Výplň tvoří jednokomorový polykarbonát s UV stabilizací o tloušťce 10 mm. Konstrukce zastřešení bazénů České Budějovice od firmy Izoplast vás upoutá elegantním vzhledem, který nijak nenaruší atmosféru zahrady a bude bazénu slušet. Co se týče požadovaných rozměrů, nejste nijak omezeni a výrobce vám zastřešení přizpůsobí na míru.

Delší koupání, nenáročná údržba a pocit bezpečí

Hlavní výhody zastřešeného bazénu spočívají v prodloužené koupací sezóně (voda se rychleji ohřeje a udrží si svou teplotu i při prudším poklesu), ale také méně náročné údržbě. Díky zastřešení bude voda mnohem čistší, protože se do ní nedostanou nečistoty z okolí a vy ušetříte za chemické přípravky. V neposlední řadě bude vodní plocha zabezpečena před případným pádem malých dětí a zvířat. Chcete se dozvědět konkrétní cenovou nabídku? Další informace o zastřešení bazénu České Budějovice najdete na webu www.izoplast.cz. A nepřehlédněte ani aktuální modely nadzemních, fóliových a plastových bazénů, vířivé vany, sauny a další produkty, které firma Izoplast vyrábí a prodává.