Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Vyberte si ten nejvýhodnější finanční produkt i vy!

Využíváte možnosti dostupných finančních produktů naplno? Pokud se v problematice neorientujete a máte z půjček, kreditních karet nebo speciálních osobních účtů strach, vyvedeme vás z omylu. Správnou volbu totiž můžete učinit i v případě, že nepatříte mezi odborníky. Prozradíme vám, kdo vám s výběrem finančních produktů poradí!

Máte pocit, že je váš běžný účet skutečně tak výhodný, jak vám tvrdí vaše banka? Co když je na trhu mnohem výhodnější alternativa? To samé samozřejmě platí i v případě půjček dalších finančních produktů, u jejichž výběru bychom rozhodně neměli jednat zbrkle.

Jednou z možností, jak získat dostatek informací, je využít přehledného srovnání, které nabízí známý portál Ušetřeno.cz. Odborníci, kteří se na projektu podílí, často vystupují ve významných médiích, kde se k dané problematice vyjadřují. Jedině na Ušetřeno.cz máte jistotu objektivního porovnání produktů a to na základě aktuálních údajů.

Kreditka by se mohla hodit i vám

Přesto, že si Češi na kreditní karty pomalu zvykají, je mezi námi stále poměrně dost těch, kteří jim nerozumí, případě netuší, která varianta by jim posloužila nejlépe. Na Ušetřeno.cz najdete srovnání všech dostupných kreditních karet a to nejen těch, které nabízí bankovní, ale i nebankovní společnosti. Zdaleka největší zastoupení ovšem mají kreditní karty od Citi Bank, která je v tomto segmentu průkopníkem. Kreditka Citi Life nebo její další alternativy s rozličnými bonusy by se mohly hodit i vám. Mít po ruce železnou finanční rezervu rozhodně není k zahození…

Půjčit si je snadné, ale se splácením je to horší

V dnešní době skutečně není problém najít dostupnou půjčku. Peníze vám nabídne kde kdo, ale jak poznáte, že za ni nezaplatíte mnohem více než jakou pro vás má cenu? Předtím, než učiníte tak závažný krok, jakým půjčka či úvěr bezesporu je, opět využijte srovnání. Na Ušetřeno.cz najdete nejen stálice, které bankovní a nebankovní věřitelé nabízí již několik let, ale i nové a neméně zajímavé produkty jako je Repůjčka.