Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Sport

Bezkonkurenční lyžování? Jedině v Alpách!

Patříte-li k milovníkům zimních sportů, dost možná se vám během parných letních dnů zasteskne po zasněžených svazích a dlouhých večerech u svařeného vína. Lyžování patří k vůbec nejoblíbenějším sportům a pokud chcete, můžete si ho užívat celoročně. V Krkonoších sice v létě nepochodíte, ale jen o pár set kilometrů dále najdete ideální prostředí pro celoroční lyžování. Řeč je samozřejmě o Alpách, kam ročně zavítají miliony turistů. Nemusíte mít strach – mačkat se rozhodně nebudete. Rozhlehlé pohoří čítá tisíce moderních sjezdovek, na kterých si lyžování užijete dosytosti.

Lyžování v Italských Alpách

Většina lidí si Itálii spojuje s přímořskými letovisky, jako je Bibione, ale méně turistů ví, že Italské Alpy v mnoha ohledech předčí ty ve Francii či Rakousku. Mezi nejoblíbenější lyžařské oblasti patří Val di Fiemme. Najdete zde celou řadu moderních lyžařských středisek, jako jsou Ski center Latemar a Alpe cermis. Vydáte-li se do Alp v rámci lyžařského zájezdu, nudit se určitě nebudete. Lyžařské zájezdy mají opravdu pestrý lyžařský program a budete se moct těšit na lyžování v různých areálech. Doprava je zajištěna autobusem, takže vám odpadne další starost. Další variantou mže být lyžařská oblast Passo Tonale, kde se nachází asi 100 km vzájemně propojených sjezdovek. Neměli bychom zapomenou na Kronplatz v Jižním Tyrolsku, který je právem nazýván skiareál č.1. Na své si přijdou profesionální sportovci, ale také rekreační lyžaři a malé děti.

Lyžařské zájezdy pro celou rodinu

Do Alp se můžete vydat po vlastní ose, ale také v rámci lyžařského zájezdu. Odpadne vám spousta starostí s ubytováním, ale také dopravou k jednotlivým areálům. Hledáte-li prověřenou cestovní kancelář, která nabízí cenově přijatelné zájezdy pro celou rodinu, obraťte se na CK Víkend a budete mít jistotu, že si lyžovačku užijete na sto procent.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *