Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Nedostatek místa? Nic, co by nevyřešily regály…

Bydlení, sklad a prodejna nejsou nafukovací, což ostatně postupem času poznáme všichni. Ať už však čelíte problému s nedostatkem prostoru doma nebo v rámci podnikání, vždy jej můžete vyřešit poměrně jednoduše. Spoustu místa získáte důmyslnou organizací věcí, které lze naskládat do praktických regálových sestav na míru. Obraťte se na někoho, kdo vám podá pomocnou ruku a využijte prostor, kterým jste doposud plýtvali. Široké spektrum regálových systémů najdete v portfoliu společnosti KREDIT SK – REGALSISTEM, která se výrobou zabývá téměř dvě dekády.

Regály patří mezi nejpraktičtější úložné prostory vůbec a jejich využití je velmi variabilní. REGALSISTEM navíc nabízí řešení takřka pro každého. Vyrábí policové, paletové, konzolové a mobilní regály, ale také patrové sklady a speciální regály pro prodejny. Nezáleží na tom, zda budete skladovat těžké materiály a výrobní prvky, pneumatiky nebo jen šanony a drobné předměty, které by měly zůstat takříkajíc po ruce a nikoliv skryty v útrobách skříně.

Regálové a policové systémy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pozinkované oceli a jejich dlouhou životnost garantuje pozinkování. Konstrukce jsou vysoce odolné vůči mechanickému poškození a oděru a na kráse jim neubere ani mnohaleté používání. Jejich další předností je i jednoduchá montáž, kterou zvládnete svépomocí i vy. I základní modely, které jsou určeny především pro domácí využití, se chlubí vysokou nosností a stabilitou. Navíc je lze jednoduše rozšířit o další doplňky a podle potřeby demontovat a přesunout na jiné místo.

Nabídku si můžete prohlédnout třeba hned. Výrobce nabízí možnost objednávky regálových systémů na míru prostřednictvím online návrháře na webu www.regalsistem.cz. Jednoduše zadáte požadované parametry a zobrazí se vám cenová kalkulace i vizualizace vybrané sestavy. Další krok je na vás. Udělejte tlustou čáru za nedostatkem místa a vyřešte problém efektivně. REGALSISTEM patří mezi evropskou špičku a rád vám s výběrem vhodného regálu poradí.