Tady je Krakonošovo

Tady je Krakonošovo

Pokud je pro vás klesající rtuť na venkovním teploměru impulsem k tomu, abyste si sbalili „svých pět švestek“ a vyrazili vstříc sněžným radovánkám, pravděpodobně nepohrdnete několika tipy, které vám mohou zimní dovolenku zpříjemnit. Pro nezapomenutelné zážitky totiž nebudete muset nikam daleko. Zapomeňte na monumentální Alpy a drsné Tatry, najděte v sobě pro tentokrát vlasteneckého ducha a navštivte kouzelné Krkonoše. Pro milovníky Večerníčku o Krakonošovi jasná volba, pro ostatní příjemná změna, kterou si budou chtít napřesrok zase zopakovat.

Najděte si levné ubytování a zjistěte potřebné info

Následující informace pro vás budou užitečné i v případě, že jste již v minulosti nejvyšší hory Krkonoše navštívili. Pokud se totiž nejmenujete Kuba, Anče, případně se neživíte jako hajnej, neobejdete se bez zkušeného průvodce. Krkonoše jsou velmi rozhlehlé a stoprocentně se vám nepodaří navštívit všechny zajímavé lokality v rámci jediného pobytu. Nemusíte se však bát, vašim společníkem nebude drahý šerpa, ale zbrusu nový portál region-krkonose.cz. Ten je doslova nabitý tipy na levné ubytování v Krkonoších, informacemi o krkonošské oblasti jako celku, ale i popisem jednotlivých turistických lokalit.

Krkonoše – ráj pro milovníky outdoorových aktivit

Díky portálu region-krkonose.cz najdete takové ubytování v Krkonoších, které se nachází v bezprostřední blízkosti vyhlášené sjezdovky či atrakcí, které máte v plánu navštívit. Pro milovníky sportu je připravena sekce „aktivní vyžití“, která obsahuje komplexní výčet lyžařských středisek, turistických a cyklo tras, ale také indoorových sportovišť a wellness center. A pozor, všechna recenzovaná ubytování Krkonoše autoři článků osobně navštívili. Jestliže se rozhodnete pro rezervaci přímo přes tento portál, bude vám v případě plného obsazení nabídnuta vhodná alternativa.

Není co dodat. Pokud stále váháte, pokochejte se nádhernými fotografiemi a budete mít jasno. Letos žádné Alpy, ale Krakonošovo!