Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Tady je Krakonošovo

Pokud je pro vás klesající rtuť na venkovním teploměru impulsem k tomu, abyste si sbalili „svých pět švestek“ a vyrazili vstříc sněžným radovánkám, pravděpodobně nepohrdnete několika tipy, které vám mohou zimní dovolenku zpříjemnit. Pro nezapomenutelné zážitky totiž nebudete muset nikam daleko. Zapomeňte na monumentální Alpy a drsné Tatry, najděte v sobě pro tentokrát vlasteneckého ducha a navštivte kouzelné Krkonoše. Pro milovníky Večerníčku o Krakonošovi jasná volba, pro ostatní příjemná změna, kterou si budou chtít napřesrok zase zopakovat.

Najděte si levné ubytování a zjistěte potřebné info

Následující informace pro vás budou užitečné i v případě, že jste již v minulosti nejvyšší hory Krkonoše navštívili. Pokud se totiž nejmenujete Kuba, Anče, případně se neživíte jako hajnej, neobejdete se bez zkušeného průvodce. Krkonoše jsou velmi rozhlehlé a stoprocentně se vám nepodaří navštívit všechny zajímavé lokality v rámci jediného pobytu. Nemusíte se však bát, vašim společníkem nebude drahý šerpa, ale zbrusu nový portál region-krkonose.cz. Ten je doslova nabitý tipy na levné ubytování v Krkonoších, informacemi o krkonošské oblasti jako celku, ale i popisem jednotlivých turistických lokalit.

Krkonoše – ráj pro milovníky outdoorových aktivit

Díky portálu region-krkonose.cz najdete takové ubytování v Krkonoších, které se nachází v bezprostřední blízkosti vyhlášené sjezdovky či atrakcí, které máte v plánu navštívit. Pro milovníky sportu je připravena sekce „aktivní vyžití“, která obsahuje komplexní výčet lyžařských středisek, turistických a cyklo tras, ale také indoorových sportovišť a wellness center. A pozor, všechna recenzovaná ubytování Krkonoše autoři článků osobně navštívili. Jestliže se rozhodnete pro rezervaci přímo přes tento portál, bude vám v případě plného obsazení nabídnuta vhodná alternativa.

Není co dodat. Pokud stále váháte, pokochejte se nádhernými fotografiemi a budete mít jasno. Letos žádné Alpy, ale Krakonošovo!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *