Jak si splnit sen? Skvělé tipy, které zaručeně fungují

Jak si splnit sen? Skvělé tipy, které zaručeně fungují

Jak si splnit sen, který máte v hlavě snad od nepaměti? Pokud jste se doposud nepohnuli z místa a nepřiblížili se k cíli ani o centimetr, nezoufejte. Sestavili jsme pro vás praktického rádce, který – budete-li se ho držet – vám stoprocentně pomůže. Měli byste vědět, že v případě rozumného plánu a snahy lze dosáhnout takřka všeho. Téměř jistě narazíte na překážky, ale ty berte jako příležitost ke zlepšení a ponaučení se.

Určete si konkrétní sny

Vision board Být konkrétní je důležité, jinak na realizaci snů nemůžete začít pracovat. Vytvořte si vision board a zaznamenejte si na něj vše, čeho byste rádi dosáhli. Čím detailněji, tím lépe. Nicméně není to podmínka – váš sen může nabrat přesné obrysy až později.

Sny transformujte na touhy

Jak dosáhnout svých cílů Jakmile se vám podaří sny přetvořit na touhy, máte napůl vyhráno. Musíte však uvěřit, že jsou reálné. Předpokladem úspěchu je kombinace pevné vůle a zdravého sebevědomí: budete-li svůj sen považovat pouze za přání, s nejvyšší pravděpodobností jím navždy zůstane. Jakmile se sen změní na spalující touhu, budete ho brát vážně.

Touhu proměňte na reálné cíle

Jak si splnit sen Naprosto zásadní fází je přetvoření touhy na cíle. Pro každý z nich si vymezte určitou dobu – to vám pomůže k udržení motivace. Opět vám nesmí chybět sebedůvěra. A také schopnost strategického plánování – konkrétní rady však nečekejte, strategie závisí na konkrétním cíli. V každém případě si rozepište jednotlivé kroky a držte se jich. Počítejte s tím, že možná budete muset strategii změnit – ne vždy se vše vydaří napoprvé či takovým způsobem, jak jste si zprvu mysleli. Ideální je postupovat po krůčcích a blížit se k cíli postupně. Stanovte si proto krátkodobé cíle – motivační mety.
Své pokroky byste měli průběžně sledovat, protože jedině tak získáte dostatek motivace pro další posun kupředu.
Nyní již víte, jak si splnit sen, ale určitě se vám bude hodit tip na závěr: Dosažení osobních cílů je mnohem jednodušší s praktickým visionboardem, který se sám připomene. Najdete ho na plnenisnu.cz a procesem tvorby vás provede bezplatný e-mailový kurz. Nástěnka snů by měla obsahovat obrázky a afirmace. V jednoduchém a naprosto intuitivním editoru si ji vytvoříte na pár kliknutí. A pak už si jen začít plnit sny...

Publikováno: 16. 12. 2018

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: jak si splnit sen | vision board online