Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zdraví

Zažívací potíže a vysoký cholesterol zažehnáte přírodními přípravky

O organismus lze pečovat nejrůznějšími způsoby a nejlepší k pevnému zdraví samozřejmě vede přes samotnou prevence. Navzdory vší opatrnosti však čas od času určitým zdravotním komplikacím nezabráníme a stojíme před vážným rozhodnutím. Obrátit se na lékaře, který nám předepíše „nějaké prášky“, nebo se problémy pokusit vyřešit přirozenější cestou? V případě vážných onemocnění je návštěva lékaře bezpodmínečná, ale potíže se zažíváním nebo vysoký cholesterol lze zažehnat prostřednictvím produktů na stoprocentně přírodní bázi.

V minulých dekádách jsme neměli na výběr. Volili jsme mezi umělými léčivy, díky kterým sice potíže ustaly, ale organismus zbytečně zatížily a technikami lidového léčitelství, které fungovaly sporadicky. Dnes je k mání nespočet přírodních produktů, které jsou v prevenci i léčbě velmi účinné a organismu ve všech směrech prospívají. Nás zaujaly doplňky stravy, léčiva a potraviny pro lékařské účely, které již dvacet let vyrábí tradiční česká firma Oskar Salus. Některé z nich vám představíme.

Zmínili jsme problémy s trávícím traktem. Problémy s trávením spolehlivě řeší bylinný nealkoholický nápoj Silphion, který obsahuje extrakty ze 16 posilujících bylin a vitamin C. V aperitivu najdete Hořec žlutý, který je bohatý na gentopikrin, gentiamarin a pektin – látky, které zlepšují štěpení živin a napomáhají jejich biologickému zhodnocení v těle. Laicky řečeno, pomůže vám k lepšímu trávení a detoxifikaci. Díky třezalce tečkované s obsahem flavonového gylkosidu, cholinu a niacinu bude vaše mysl klidnější a soustředěnější. Meduňka lékařská, bohatá na gerianol, citronelal, citral a flavonoidy posílí imunitu.

Silphion

Na vysoký cholesterol je vhodný také Lecitamin a stejně jako Silphion, i on se postará o vaši lepší fyzickou i psychickou kondici. V přípravku jsou kromě lecitinu obsaženy také rostlinné steroly a dalších 10 vitaminů.

Lecitamin

Trio uzavírá Silicea Mage-Darm gel – sloučenina čistého minerálu křemíku s kyslíkem a vodou. Působí v místech, kde se nachází patogeny a toxiny. Vyřeší vaše zažívací potíže jako žaludeční bolesti, nevolnosti, zvracení, průjmy a nadýmání.

Silicea

Informace o tradičních přírodních přípravcích Oskar Salus najdete na www.oskarsalus.cz, kde si je můžete také objednat.