Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Zažívací potíže a vysoký cholesterol zažehnáte přírodními přípravky

O organismus lze pečovat nejrůznějšími způsoby a nejlepší k pevnému zdraví samozřejmě vede přes samotnou prevence. Navzdory vší opatrnosti však čas od času určitým zdravotním komplikacím nezabráníme a stojíme před vážným rozhodnutím. Obrátit se na lékaře, který nám předepíše „nějaké prášky“, nebo se problémy pokusit vyřešit přirozenější cestou? V případě vážných onemocnění je návštěva lékaře bezpodmínečná, ale potíže se zažíváním nebo vysoký cholesterol lze zažehnat prostřednictvím produktů na stoprocentně přírodní bázi.

V minulých dekádách jsme neměli na výběr. Volili jsme mezi umělými léčivy, díky kterým sice potíže ustaly, ale organismus zbytečně zatížily a technikami lidového léčitelství, které fungovaly sporadicky. Dnes je k mání nespočet přírodních produktů, které jsou v prevenci i léčbě velmi účinné a organismu ve všech směrech prospívají. Nás zaujaly doplňky stravy, léčiva a potraviny pro lékařské účely, které již dvacet let vyrábí tradiční česká firma Oskar Salus. Některé z nich vám představíme.

Zmínili jsme problémy s trávícím traktem. Problémy s trávením spolehlivě řeší bylinný nealkoholický nápoj Silphion, který obsahuje extrakty ze 16 posilujících bylin a vitamin C. V aperitivu najdete Hořec žlutý, který je bohatý na gentopikrin, gentiamarin a pektin – látky, které zlepšují štěpení živin a napomáhají jejich biologickému zhodnocení v těle. Laicky řečeno, pomůže vám k lepšímu trávení a detoxifikaci. Díky třezalce tečkované s obsahem flavonového gylkosidu, cholinu a niacinu bude vaše mysl klidnější a soustředěnější. Meduňka lékařská, bohatá na gerianol, citronelal, citral a flavonoidy posílí imunitu.

Silphion

Na vysoký cholesterol je vhodný také Lecitamin a stejně jako Silphion, i on se postará o vaši lepší fyzickou i psychickou kondici. V přípravku jsou kromě lecitinu obsaženy také rostlinné steroly a dalších 10 vitaminů.

Lecitamin

Trio uzavírá Silicea Mage-Darm gel – sloučenina čistého minerálu křemíku s kyslíkem a vodou. Působí v místech, kde se nachází patogeny a toxiny. Vyřeší vaše zažívací potíže jako žaludeční bolesti, nevolnosti, zvracení, průjmy a nadýmání.

Silicea

Informace o tradičních přírodních přípravcích Oskar Salus najdete na www.oskarsalus.cz, kde si je můžete také objednat.