Nejlépe vybavení fitko v Ostravě je Fit Park. Seznamte se!

Nejlépe vybavení fitko v Ostravě je Fit Park. Seznamte se!

Rádi byste do svého života zapojili více pohybu? Jednou z možností jsou pravidelné návštěvy fitness centra. Aby vám nechyběla motivace a chodili jste cvičit opravdu poctivě, mělo by být zvolené fitko moderně vybavené, mít dobré zázemí a nabízet různé vyžití. Fitness centra jsou stále oblíbenější, a tak vznikají nové a nové posilovny. Výběr je díky tomu široký. Vyzkoušejte si klidně několik fitek. Podle dojmů se rozhodněte, kam si pořídíte permanentku a kam budete chodit častěji. Zajímá vás Fitness Ostrava? Máme pro vás tip na nejlépe vybavené fitness centrum. Je jím Fit Park.

Rozsáhlá plocha posetá moderními přístroji

Cvičební plocha má neuvěřitelných 2200 m2. Na své si tu přijde každý. Fitko Ostrava se snaží nabídnout vyžití všem sportovním nadšencům. Snažíte se vybudovat pořádné svaly a vyhledáváte klasické posilovací stroje? Ve Fit Parku najdete tolik kvalitních kousků, že nebudete vědět, kterému se věnovat dříve. Máte raději kardio tréninky? I pro vás je připraveno dostatečné množství běžeckých pásů, rotopedů, orbitreků i dalších strojů. Využít lze služeb osobního trenéra, který vám v případě potřeby vysvětlí, jak zacházet s jednotlivými stroji a nářadím a vytvoří vám tréninkový plán na míru. Bohatá je také nabídka skupinových lekcí. Jóga Ostrava probíhá ve středu ráno se zkušenou instruktorkou. Pod jejím vedením se naučíte základní pozice jógy, kterými si zpevníte tělo, zapracujete na fyzičce i flexibilitě, a především pořádně zrelaxujete. Je libo spíše Heat Ostrava? Tyto lekce jsou založeny na nejpřirozenějším pohybu – na chůzi. K pohybu vás bude motivovat rytmická hudba.

Najděte si svůj kurz a dejte si do těla

Jestli hledáte spíše něco akčnějšího, mohly by se vám líbit kruhové tréninky. Čtyřikrát v týdnu si na nich můžete zlepšovat sílu i fyzičku ve společnosti dalších fitness nadšenců. V nabídce jsou také lekce spinningu, cvičení s míči a bosu a další. Vyberte si cvičení Ostrava podle svého vkusu a zlepšete svůj životní styl co nejdříve.

Publikováno: 11. 08. 2019

Kategorie: Sport

Autor: Adam