Zubní lékař Mazur & Pšeničný - od teď se budete do zubařského křesla těšit!

Zubní lékař Mazur & Pšeničný - od teď se budete do zubařského křesla těšit!

Návštěva lékaře není dvakrát příjemná (nejedná-li se o preventivní prohlídku) a o pobytu v zubařském křesle to platí dvojnásob. A to dokonce i v případě zmíněné preventivní prohlídky, zejména, když jsme ji velmi dlouho zanedbávali. Jenomže každý z nás čas od času ke stomatologovi musí a zjištění, že vám zrušil kartu, vám může velmi zkomplikovat život. Co si počnete v případě, až se kazy začnou ozývat do té míry, že kvůli bolesti nebudete moct ani spát? Kde hledat zubaře, když je jich zoufalý nedostatek? Máme pro vás dobrou zprávu, zubní praxe Mazur & Pšeničný má momentálně volné kapacity. Pražská zubní klinika je známá především díky implantátům. Mazur & Pšeničný – zubní implantáty Praha aplikuje komponenty z ušlechtilého titanu, které vyrábí jeden z nejvyhlášenějších výrobců – švýcarská firma Straumann. Pokud jste přišli o zub nebo dokonce celý chrup, můžete se spolehnout na vysoce kvalitní a přirozenou náhradu.

Mikroskopická stomatologie

Zubní lékař Mazur & Pšeničný působí v moderně vybavené klinice a nabízí letité zkušenosti, citlivý a individuální přístup. A ať už jsou vše problémy jakéhokoliv původu, můžete se spolehnout na nadstandardní zákroky a to především díky operačnímu mikroskopu. Mikroskopická stomatologie posouvá úroveň operací na vyšší úroveň – mikroskop dává stomatologovi detailní přehled o prováděném zákroku. V případě využití při ošetření kořenových kanálků vzroste pravděpodobnost úspěšného ošetření o 50 %.

Chcete mít zdravé zuby? Nepodceňujte preventivní prohlídky!

Základem je ovšem prevence, protože díky té může lékař zachytit většinu onemocnění v zárodku. Budete-li na preventivní prohlídky docházet pravidelně, předejdete spoustě případných problémů a ušetříte si spoustu času, peněz a bolesti. Každý nový klient absolvuje vstupní vyšetření, v rámci kterého lékař získá podrobné informace o aktuálním stavu měkkých a tvrdých tkání v dutině ústní. Následuje konzultace, kdy se dozvíte o vašem zdravotním stavu a naplánujete případná další ošetření.

Zářivý úsměv může mít každý, dokonce i vy

Samozřejmostí jsou také kosmetické zákroky v podobě bělení zubů, což ocení každý, koho trápí zažloutlé zuby nebo chrup nejednotného odstínu. Zubní lékař Mazur & Pšeničný je zřejmě jediná pražská zubní klinika, jejíž návštěvu nebudete odsouvat na neurčito a z ordinace odejdete s bělostným úsměvem na rtech. Více na www.mazur.cz.