Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zvířata

Zubní lékař Mazur & Pšeničný – od teď se budete do zubařského křesla těšit!

Návštěva lékaře není dvakrát příjemná (nejedná-li se o preventivní prohlídku) a o pobytu v zubařském křesle to platí dvojnásob. A to dokonce i v případě zmíněné preventivní prohlídky, zejména, když jsme ji velmi dlouho zanedbávali. Jenomže každý z nás čas od času ke stomatologovi musí a zjištění, že vám zrušil kartu, vám může velmi zkomplikovat život. Co si počnete v případě, až se kazy začnou ozývat do té míry, že kvůli bolesti nebudete moct ani spát? Kde hledat zubaře, když je jich zoufalý nedostatek? Máme pro vás dobrou zprávu, zubní praxe Mazur & Pšeničný má momentálně volné kapacity.

Pražská zubní klinika je známá především díky implantátům. Mazur & Pšeničný – zubní implantáty Praha aplikuje komponenty z ušlechtilého titanu, které vyrábí jeden z nejvyhlášenějších výrobců – švýcarská firma Straumann. Pokud jste přišli o zub nebo dokonce celý chrup, můžete se spolehnout na vysoce kvalitní a přirozenou náhradu.

Mikroskopická stomatologie

Zubní lékař Mazur & Pšeničný působí v moderně vybavené klinice a nabízí letité zkušenosti, citlivý a individuální přístup. A ať už jsou vše problémy jakéhokoliv původu, můžete se spolehnout na nadstandardní zákroky a to především díky operačnímu mikroskopu. Mikroskopická stomatologie posouvá úroveň operací na vyšší úroveň – mikroskop dává stomatologovi detailní přehled o prováděném zákroku. V případě využití při ošetření kořenových kanálků vzroste pravděpodobnost úspěšného ošetření o 50 %.

Chcete mít zdravé zuby? Nepodceňujte preventivní prohlídky!

Základem je ovšem prevence, protože díky té může lékař zachytit většinu onemocnění v zárodku. Budete-li na preventivní prohlídky docházet pravidelně, předejdete spoustě případných problémů a ušetříte si spoustu času, peněz a bolesti. Každý nový klient absolvuje vstupní vyšetření, v rámci kterého lékař získá podrobné informace o aktuálním stavu měkkých a tvrdých tkání v dutině ústní. Následuje konzultace, kdy se dozvíte o vašem zdravotním stavu a naplánujete případná další ošetření.

Zářivý úsměv může mít každý, dokonce i vy

Samozřejmostí jsou také kosmetické zákroky v podobě bělení zubů, což ocení každý, koho trápí zažloutlé zuby nebo chrup nejednotného odstínu. Zubní lékař Mazur & Pšeničný je zřejmě jediná pražská zubní klinika, jejíž návštěvu nebudete odsouvat na neurčito a z ordinace odejdete s bělostným úsměvem na rtech. Více na www.mazur.cz.