Dárky

5 tipů na levné a originální vánoční dárky

Ne, že bychom vás chtěli strašit, ale nekrásnější svátky v roce tady budou „co by dup“. Ti všímavější z vás již zřejmě zaregistrovali přítomnost vánočních ozdob v regálech obchodů a spoustu předvánočních upoutávek na dárky na internetu. A přestože to momentálně na sněhovou nadílku nevypadá, čas skutečně letí jako voda. A chcete-li si užít tu pravou vánoční atmosféru bez zbytečného shonu, možná by nebylo od věci nakoupit dárky v předstihu. Připravili jsme pro vás několik tipů na originální dárky, které ostatním udělají radost a nevypumpují vaší peněženku.

1. zamilované hrnečky

Čím udělat radost někomu, koho milujete? Mezi populární dárky k vánocům patří hrnečky všeho druhu. Tyto dva „zamilované“ k sobě perfektně pasují a jeden bez druhého by vypadaly neúplně. Stejně, jako vy a váš partner.

zamilovane-hrnecky-srdicka

2. kašlající popelník

Máte ve svém okolí vášnivého kuřáka a nedaří se vám ho přesvědčit, aby se svým zlozvykem přestal? Možná ho přesvědčí originální dárek v podobě kašlajícího popelníku. Vypadá jako plíce a pokaždé, když do něj kuřák odloží cigaretu, pořádně zakašle. Pokud se neosvědčí jako prevence, alespoň obdarovanou osobu pobaví.

kaslaci-popelnik

3. sexy termofor pro muže

Termofor je zahřívací láhev, která se využívá při bolestech zad, kloubů a svalů, ale také při nachlazení. Sexy termofor představuje perfektní dárek pro všechny muže, kteří dokáží ocenit ženskou krásu. Zaručeně je zahřeje mnohem více než obyčejný termofor.

sexy-termofor-pro-muze

4. USB větrák

USB gadgety jsou v kurzu a potěší každého milovníka techniky. USB větráček jednoduše připojíte do notebooku a hned nato vyprodukuje spoustu osvěžujícího vánku. Během letních měsíců je podobné osvěžení k nezaplacení.

usb-vetracek

5. Zástěra s potiskem

Zástěra s potiskem sexy tělíčka přijde vhod každé hospodyňce, která by alespoň na chvíli chtěl mít míry modelky. Opět jde o velmi originální způsob, jak někomu udělat radost praktickým dárkem a zároveň ho rozesmát.

kuchynska-zastera-zena-pradlo

Pokud vás nápadité vánoční dárky zaujaly, koukněte se po nich na www.darkyhry.cz. Zavedený prodejce je na trhu již od roku 2009, všechny produkty má skladem a vy je budete mít doma do druhého dne. Nabídka je velmi pestrá a stoprocentně v ní najdete dárečky pro všechny své blízké!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *