Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Podnikání

Praktické regály pro vaší firmu

Uvažujete-li nad modernizací vaší firmy, měli byste vzít v úvahu nabídku společnosti Euro Regály, která je na trhu již deset let. Společnost nabízí velmi kvalitní a praktické kovové regály, které jsou vhodné do archivů, skladů či prodejny. Jedná se o bezšroubové systémy, které se mohou pochlubit snadnou manipulací. Jsou dostupné v mnoha rozměrech a vynikají vysokou stabilitou.

 

Společnost Euro regály nabízí regály do skladů, mezi které patří policové, paletové a kovové regály či regály do archivu. Ve vaší prodejně zase oceníte prodejní regály a pulty. Tím ovšem nabídka firmy Euro Regály nekončí, sortiment zahrnuje celou řadu chladících vitrín (přístěnné, obslužné a cukrárenské prosklené vitríny) a chladících skříní. Na správném místě jste i v případě, že sháníte doplňky k regálům a drátěné stojany.

 

Ptáte se, proč právě regály od spol. Euro regály? Vsaďte na velmi snadnou montáž (komponenty  systémů se zasouvají do sebe), vysoká stabilita a nosnost a možnost rozšíření. V případě zájmu si do regálů můžete dokoupit samostatné police či rámy. O dopravu se starat nemusíte, zajistí ji společnost Euro Regály. V případě odběru většího počtu kusů můžete počítat s množstevními slevami. Na kompletní sortiment se můžete podívat na euro-regaly.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *