Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Srovnání hypoték: Klíč k nejvýhodnějšímu úvěru

Pořídit si bydlení na půjčku je v dnešní době úplně normální. Zdaleka ne každý disponuje příjem, který by umožňoval pořízení nebo rekonstrukci nemovitosti za hotové. A právě v tomto směru je hypotéční úvěr k nezaplacení. Pokud jste se rozhodli, že v nejbližší době o hypotéku požádáte, pravděpodobně řešíte, jak si vybrat nejvýhodnější nabídku. Hypotéční úvěry nabízí téměř každá banka a jednotlivé produkty se často liší jen v detailech. Ale jak už to tak bývá, jsou to právě maličkosti, které ve finále vytvoří propastný rozdíl v celkové splatné částce. Proto je na místě srovnání hypoték, na základě kterého vyberete nejvýhodnější variantu.

Jak na srovnání hypoték snadno a rychle?

Srovnání hypoték není žádná věda. Stačí, když kontaktujete co nejvíce poskytovatelů (ideálně všechny) a necháte si vypracovat nabídku. Případně si sepíšete parametry produktů, které najdete na internetu. Poté hypotéky porovnáte a požádáte o tu nejvýhodnější.

Zdá se vám výše uvedený postup srovnání hypoték příliš zdlouhavý a navíc riskantní, protože se v daném oboru příliš nevyznáte? Máte pravdu, jen málokdo se uchyluje k něčemu podobnému. Proč taky, když jsou na webu služby, v rámci kterých dostanete vypracovanou nabídku mnohem rychleji. Dejte si však pozor na to, aby byl srovnávač hypoték objektivní a „nenadržoval“ konkrétním bankám. Zároveň je podstatná i pravidelná aktualizace údajů – úrokové sazby a další parametry se často mění.

Chcete mít jistotu nejvýhodnější nabídky?

Na českém internetu vznikla nová služba, která je oproti zavedeným srovnávačům o krok kupředu. Eurohypoška (www.hypoška.eu) totiž využívá unikátní know how a porovnává nabídky všech tuzemských a zároveň zahraničních poskytovatelů hypotéčních úvěrů. Srovnání hypoték zahrnuje také rakouské, německé, americké a ruské produkty. Je vhodné i pro zájemce s negativním záznamem v registru dlužníků. Párkrát kliknete a dostanete nabídku, která se neodmítá!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.