Srovnání hypoték: Klíč k nejvýhodnějšímu úvěru

Srovnání hypoték: Klíč k nejvýhodnějšímu úvěru

Pořídit si bydlení na půjčku je v dnešní době úplně normální. Zdaleka ne každý disponuje příjem, který by umožňoval pořízení nebo rekonstrukci nemovitosti za hotové. A právě v tomto směru je hypotéční úvěr k nezaplacení. Pokud jste se rozhodli, že v nejbližší době o hypotéku požádáte, pravděpodobně řešíte, jak si vybrat nejvýhodnější nabídku. Hypotéční úvěry nabízí téměř každá banka a jednotlivé produkty se často liší jen v detailech. Ale jak už to tak bývá, jsou to právě maličkosti, které ve finále vytvoří propastný rozdíl v celkové splatné částce. Proto je na místě srovnání hypoték, na základě kterého vyberete nejvýhodnější variantu.

Jak na srovnání hypoték snadno a rychle?

Srovnání hypoték není žádná věda. Stačí, když kontaktujete co nejvíce poskytovatelů (ideálně všechny) a necháte si vypracovat nabídku. Případně si sepíšete parametry produktů, které najdete na internetu. Poté hypotéky porovnáte a požádáte o tu nejvýhodnější. Zdá se vám výše uvedený postup srovnání hypoték příliš zdlouhavý a navíc riskantní, protože se v daném oboru příliš nevyznáte? Máte pravdu, jen málokdo se uchyluje k něčemu podobnému. Proč taky, když jsou na webu služby, v rámci kterých dostanete vypracovanou nabídku mnohem rychleji. Dejte si však pozor na to, aby byl srovnávač hypoték objektivní a „nenadržoval“ konkrétním bankám. Zároveň je podstatná i pravidelná aktualizace údajů – úrokové sazby a další parametry se často mění.

Chcete mít jistotu nejvýhodnější nabídky?

Na českém internetu vznikla nová služba, která je oproti zavedeným srovnávačům o krok kupředu. Eurohypoška (www.hypoška.eu) totiž využívá unikátní know how a porovnává nabídky všech tuzemských a zároveň zahraničních poskytovatelů hypotéčních úvěrů. Srovnání hypoték zahrnuje také rakouské, německé, americké a ruské produkty. Je vhodné i pro zájemce s negativním záznamem v registru dlužníků. Párkrát kliknete a dostanete nabídku, která se neodmítá!

Publikováno: 30. 11. 2015

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: srovnání hypoték