Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Nová kniha pro obchodníky: Prodávejte a buďte nejlepší!

Chcete se zařadit po bok úspěšných podnikatelů? Pokud se zabýváte prodejem, měli byste co nejvíce času a energie investovat do samotného obchodu. Na druhou stranu byste neměli podceňovat význam studia. Přednášky a semináře vás mohou posunout kupředu jako nic jiného. Pořádná porce kvalitní motivace a nějakého toho know how rozhodně není k zahození. Ale co když není ve vašich časových možnostech, abyste pravidelně obráželi akce? Začněte číst. Prozradíme vám, jak prodávat a být nejlepší.

Prodávejte a buďte nejlepší. Tak zní název nové knihy, jejímž autorem je úspěšný lektor/trenér Josef Moravec. V publikaci se zaměřuje na praktické příklady v obchodní praxi. Ostatně v tom spočívá první a zásadní rozdíl oproti „podobným“ knihám. Autor nabízí pohled na reálné situace, do kterých byste se mohli dostat i vy. Vysvětluje, jaký efekt a důsledky může mít konkrétní chování prodejce.

Velkým plusem je srozumitelný jazyk, jakým je kniha psána. Čtení není doprovázeno luštěním neznámých pojmů – naopak je velmi příjemné. Historky věrně ilustrují pestrost a různorodost prodejní činnosti. Pokud s prodejem teprve začínáte, možná vás kniha navede na správnou cestu. V případě, že se na trhu pohybujete delší dobu, získáte tolik potřebnou sebereflexi a motivaci k vyzkoušení nových prodejních technik. Navíc si připomenete stereotypy, kterým každý den podléháte.

Kniha pro obchodníky Prodávejte a buďte nejlepší je skvělým nástrojem pro každého, kdo chce aktivně pracovat na sebezdokonalení a zlepšení prodejních výsledků. Autor vám doporučí vhodné techniky a prozradí vám, jak bezpečně rozškatulkovat specifické typy zákazníků, jak s nimi komunikovat na základě jejich osobnosti, jak odhalit jejich potřeby a v neposlední řadě také jak vyřešit případný konflikt. Josef Moravec nezapomněl ani na nátlakové a manipulativní techniky, které někteří zákazníci používají, aby dosáhli svého. Naučte se jim bránit!

Chcete se o publikaci dozvědět více, případně si ji rovnou zakoupit online? Najdete ji v e-shopu na motivp.com.

Štítky

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.