Zdraví

Chcete se konečně pořádně vyspat? Pořiďte si ortopedickou matraci od Matexu!

Pokud již delší dobou trpíte nepříjemnými bolestmi páteře nebo migrénami, cítíte se nevyspale a bez energie, pravděpodobně byste měli zainvestovat do nové matrace. Poohlédněte se po takové, která vám poskytne maximální pohodlí a zajistí, abyste se po probuzení cítili svěže. Dobrá zpráva je, že vám kvalitní ortopedické matrace neudělají vítr v peněžence – známý český prodejce Matex nyní nabízí špičkové modely v běžných i nestandardních rozměrech za velmi nízké ceny. Slevám ve výši až 52 % nelze odolat!

Zažijte stav bez tíže na matraci Raketa

V rámci slevové akce nyní můžete získat kvalitní českou sendvičovou ortopedickou matraci Raketa z paměťové pěny. Kombinace výjimečného materiálu a propracovaného 7 zónového systému vytváří optimální podmínky pro relaxaci a spánek bez kompromisů. Další předností jsou rozdílné strany, z nichž jedna je z paměťové pěny vyšší objemové hmotnosti a odlehčujícím efektem ulevuje namáhanému svalstvu. Druhá strana matrace je ještě měkčí a přináší pohybovému aparátu ještě větší úlevu.

Model Raketa se vyrábí v různých výškách (od 14 do 20 cm) a je vhodný pro lamelové pevné, polohovatelné, laťkové i motorové rošty. Prodejce garantuje kvalitu prodlouženou tříletou zárukou.

Proč si pořídit matraci od Matexu?

Vybrat si tu správnou matraci není snadné. Možná nakonec dojdete k závěru, že vám vyhovuje jiný model než Raketa. S tím vám pomůže kvalifikovaný personál, který najdete v 11 kamenných pobočkách po celé České republice. V těchto obchodech si můžete matrace vyzkoušet na vlastní kůži. Při nákupu nad 4000 Kč je doprava zdarma a v Praze si lze domluvit likvidaci staré matrace.
Matex je na trhu přes 23 let a má skladem matrace ve všech standardních rozměrech. Na přání vám zajistí výrobu matrace na míru přímo u výrobce.