Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

I vy můžete mít jedinečnou podlahu

Chcete, aby mělo vaše bydlení zcela jedinečný charakter? V tom případě byste neměli zanedbat základní architektonické prvky, kterými jsou zdi a podlahy. Bydlení, které se nemůže pochlubit moderní výmalbou a krásnou podlahou, nebude nikdy vypadat tak, jak jste si ho vysnili. Při výběru barev dbejte na vzdušnost a snažte se, aby váš byt vypadal mnohem prostorněji, než ve skutečnosti je. Právě proto jsou tak oblíbené světlejší barvy, které prostory opticky rozšiřují. Samotné stěny samozřejmě nemusí být čistě bílé, ideální je kombinace několika barev s důrazem na tu dominantní.

 

Co se podlahy týče, rozhodně zapomeňte na linolea či koberce. Moderní podlahy jsou vyrobeny ze dřeva, laminátu či vinylu a jsou oproti kobercům či linoleu mnohem praktičtější a hezčí. Žádný koberec nevypadá tak dobře, jako precizní plovoucí podlaha a tím byste se měli řídit. Neměli byste však dát pouze na cenu, ale především na kvalitu. Plovoucí podlaha by měla být jednorázovou záležitostí a určitě se ji vám nebude chtít po pár letech měnit za novou.

 

Hledáte-li kompromis, tedy vysokou kvalitu za příznivou cenu, vyberte si podlahy Tarkett. Ať už se vám více zamlouvá laminát či vsadíte na dřevěné podlahy, můžete se spolehnout na jedinečný design, který u jiných výrobců nenajdete. Vdechněte vašemu bydlení osobitý styl, který se stane terčem obdivu všech případných návštěv.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *