Skvělé tipy

Co s lesem? KM WOOD se vám o něj postará!

Vlastníte les, ale nemáte čas se o něj starat? A i kdybyste čas měli, nemohli byste pozemek obhospodařovávat, protože nedisponujete technikou ani zkušenostmi? Nezoufejte a zároveň svůj majetek nenechávejte ležet ladem. Obraťte se na někoho, kdo vám pomůže vytěžit z lesa maximum. Představíme vám komplexní služby, které nabízí společnost KM WOOD s.r.o.

KM WOOD vznikla teprve nedávno (v roce 2013), ale její jednatel Ing. Karel Maršík v oboru lesnictví podnikal již řadu let jako OSVČ. Vzhledem k působnosti v rámci celé České republiky a vzrůstajícími počtu zakázek, byla transformace na společnost s ručením omezeným nevyhnutelná. Vraťme se však k tomu, co vás opravdu zajímá. Co KM WOOD nabízí?

Vydělejte prodejem dřeva!

V prvé řadě jde o výkup dřeva. Máte-li ho přebytek, ale zároveň nemůžete najít vhodného kupce či stálého odběratele, obraťte se na KM WOOD. Společnost vykupuje pilařskou kulatinu, dřevovinu, vlákninu, surové kmeny a palivové dřevo. Výkup proběhne na vámi stanoveném místě – ve skladu nebo přímo v porostu. Pro firmu nepředstavuje problém ani výkup stojatého dřeva. Rychlé jednání je samozřejmostí, ale stejně tak i vyšší výkupní ceny než je v ČR běžné.

KM WOOD taktéž nabízí i prodej dřeva – pilařskou kulatinu, vlákninové dříví, měkké a tvrdé palivové dříví. Zajistí pro vás odvoz až na místo určení.

Profesionální péče o vaše lesní pozemky

Co se týče dalších služeb pro vlastníky lesů, jde o ucelené portfolio, které zahrnuje odbornou správu dle zákona, zajištění veškeré pěstební činnosti (zalesňování, prořezávky), zajištění ochrany lesa (oplocování a ožinování kultur, chemická obrana proti škůdcům), ale také zmíněná těžba dřeva a zprostředkování prodeje.

A pokud vás služby nezaujaly a svůj lesní pozemek berete jako zbytečnou přítěž, prodejte ho. KM WOOD vykupuje lesní pozemky po celé ČR a to i vytěžené. Více se dozvíte na www.tezbadreva.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *