Kam na dovolenou s dětmi v ČR? Hurá do Šiklandu!

Kam na dovolenou s dětmi v ČR? Hurá do Šiklandu!

Přestože je do léta daleko, není nad to, když si ho naplánujete v předstihu. Alespoň se budete mít na co těšit, a až přijde správný čas, vyrazíte. Ale kam by to mělo letos být? Pokud jste se s rodinou dohodli na nezapomenutelné dovolené někde v České republice, máme pro vás perfektní tip. Jsou místa, která se zkrátka navštívit „musí“, a Šikland mezi ně rozhodně patří. Neznáte? Ale o populárním westernovém městečku jste jistě slyšeli. To však tvoří jen jednu ze tří částí nejlepšího českého zábavního parku. Garantujeme vám, že tato dovolená v ČR vás bude bavit...

Proč se vydat do Šiklova mlýna?

Šikland se nachází v Šiklově mlýně u Zvole nad Pernštejnem. Jedná se o největší přírodní park v Česku a jeví se jako ideální dovolená s dětmi v ČR. Ať už toužíte po relaxaci či aktivní zábavě, přijdete si na své. V areálu nechybí aquapark, zoopark, dětské tábory a množství dalších atrakcí. Nelze nezmínit ani přírodní amfiteátr, kde se během léta každodenně odehrávají divadelní představení, westernové a taneční show a další akce. Pro pány (a samozřejmě i dámy, které mají rády techniku) je jako stvořený motosport military offroad areál. Kromě jízdy v bojovém vozidle si lze pořádně zařádit s vlastním vozidlem na dráze s překážkami, zahrát paintball a vyzkoušet bojové sporty.

Strašení v zámku Draxmoor

Co se skrývá v posledním areálu? Nic menšího než strašidelný zámek Draxmoor, který zde vyrostl namísto původní historické sýpky ze 17. století. Tři patra plná strašidelných atrakcí zaručeně pobaví děti i dospělé – ti nejodvážnější se mohou vypravit na prohlídku v noci. Nechybí středověké tržiště, skákací hrad a stylová krčma. Může být dovolená s dětmi v České republice ještě lepší?

Kde najdete aktuální informace a program akcí?

Dovolená na Vysočině má zkrátka grády. Podrobnosti o Šiklandu najdete na www.sikland.cz.

Publikováno: 19. 01. 2018

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: dovolená na vysočině | dovolená s dětmi v česku | Šikland