Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Kdo se může v době karantény ubytovat v hotelu?

Zastupitelé vlády ČR průběžně zmírňují opatření, která byla nastavena ve snaze zpomalit šíření koronaviru. Mnohé podniky a provozovny jsou však stále zavřené, jiné fungují jen na půl plynu. Pokud jste se ve změti informací informací ztratili a nejste si jistí, jak je to momentálně s ubytováním v hotelu či penzionu, přečtěte si následující řádky.

Hotely a penziony vláda ke konci března otevřela, ale umožňuje ubytovat pouze hosty, kteří jsou na služební cestě nebo potřebují ubytování kvůli výkonu práce. Ubytovat se mohou také cizinci s pracovním povolením, případně do doby než se opět otevřou hranice a bude jim umožněno vycestovat z území České republiky.

Navzdory rozvolnění zákazu si mnohá ubytovací zařízení sahají na dno. Hotely a penziony přišly o většinu zákazníků a balancují na hraně existenční krize. Ztráty přesáhly půl miliardy korun a není jisté, jak bude hotelový trh vypadat po skončení krize. Hoteliéři doufají, že se situace uklidní a během května až června se život pozvolna vrátí do normálu.

Jak během krize funguje luxusní hotel v Ostravě Jan Maria?

Vládní opatření se dotkla všech ubytovacích zařízení a výjimkou není ani vyhlášený luxusní hotel Ostrava Jan Maria. V souladu s nařízením je provoz otevřen od pondělí do pátku od 16 do 8 hod., případně podle domluvy.

Pokud máte v nejbližších dnech z pracovních důvodů namířeno do Moravskoslezského kraje, určitě ubytování v objektu, který byl svého času součástí významného dolu, zvažte. Čtyřhvězdičkový hotel Ostrava nabízí útulné, nadstandardně vybavené pokoje, wellness zónu, bowling a sportoviště. Přivítá vás usměvavý a vždy profesionální personál, jejž si pochvalují hosté v rámci recenzí v Mapách Google.

Součástí hotelu Jan Maria je také luxusní restaurace Ostrava, kde servírují poctivá jídla z kvalitních, zdravých a především regionálních surovin. Restaurace Ostrava potěší chuťové buňky každého, kdo preferuje poctivou kuchyni.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *