Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Kdo se může v době karantény ubytovat v hotelu?

Zastupitelé vlády ČR průběžně zmírňují opatření, která byla nastavena ve snaze zpomalit šíření koronaviru. Mnohé podniky a provozovny jsou však stále zavřené, jiné fungují jen na půl plynu. Pokud jste se ve změti informací informací ztratili a nejste si jistí, jak je to momentálně s ubytováním v hotelu či penzionu, přečtěte si následující řádky.

Hotely a penziony vláda ke konci března otevřela, ale umožňuje ubytovat pouze hosty, kteří jsou na služební cestě nebo potřebují ubytování kvůli výkonu práce. Ubytovat se mohou také cizinci s pracovním povolením, případně do doby než se opět otevřou hranice a bude jim umožněno vycestovat z území České republiky.

Navzdory rozvolnění zákazu si mnohá ubytovací zařízení sahají na dno. Hotely a penziony přišly o většinu zákazníků a balancují na hraně existenční krize. Ztráty přesáhly půl miliardy korun a není jisté, jak bude hotelový trh vypadat po skončení krize. Hoteliéři doufají, že se situace uklidní a během května až června se život pozvolna vrátí do normálu.

Jak během krize funguje luxusní hotel v Ostravě Jan Maria?

Vládní opatření se dotkla všech ubytovacích zařízení a výjimkou není ani vyhlášený luxusní hotel Ostrava Jan Maria. V souladu s nařízením je provoz otevřen od pondělí do pátku od 16 do 8 hod., případně podle domluvy.

Pokud máte v nejbližších dnech z pracovních důvodů namířeno do Moravskoslezského kraje, určitě ubytování v objektu, který byl svého času součástí významného dolu, zvažte. Čtyřhvězdičkový hotel Ostrava nabízí útulné, nadstandardně vybavené pokoje, wellness zónu, bowling a sportoviště. Přivítá vás usměvavý a vždy profesionální personál, jejž si pochvalují hosté v rámci recenzí v Mapách Google.

Součástí hotelu Jan Maria je také luxusní restaurace Ostrava, kde servírují poctivá jídla z kvalitních, zdravých a především regionálních surovin. Restaurace Ostrava potěší chuťové buňky každého, kdo preferuje poctivou kuchyni.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.