Vysoce kvalitní zvuková a optická signalizace

Vysoce kvalitní zvuková a optická signalizace

Sháníte průmyslovou zvukovou či optickou signalizaci, případě pracovní osvětlení strojů? Práce v náročných podmínkách se bez pořádného světla neobejde. Pokud potřebujete zaměstnance na něco viditelně upozornit, bez signalizace se rozhodně neobejdete. Mezi přední dodavetele patří společnost TEPROSTROJ, s.r.o., která začala činnost (pod názvem TEPRO) již v roce 1995. V počátcích se společnost zabývala prodejem bezpečnostních komponentů pro strojní průmysl. Navíc dodávala vratovou techniku. V současné době nabízí TEPROSTROJ také řídíci systémy, průmyslovou signalizaci a ovládací prvky.

Využití průmyslové signalizace

Průmyslová optická signalizace, kterou společnost TEPROSTROJ nabízí, pochází z výrobních linek německé společnosti PATLITE a Witt-Sensoric GmbH. Od společnosti MAYSER zase pochází bezpečnostní systémy pro stroje a veřejnou dopravu. Jedná se zejména o nášlapné rohože, kontaktní nárazové lišty a podobně. Optická signalizace je vysoce kvalitní a splňuje všechny současné bezpečnostní normy. Využití najde na všech typech průmyslového zařízení, v interiérech, ale také exteriérech. TEPROSTROJ nabízí také oblíbené kombinované signalizační věže, které slouží nejen jako optická, ale také akustická signalizace. Hlasitost kolem 90db a LED osvětlení zaručuje vysoce účinnou signalizaci i do extrémních podmínek.

Signalizace za nízké ceny

I přes vysokou kvalitu zpracování nabízí TEPROSTROJ moderní průmyslovou signalizaci za velmi nízké ceny. Využití najde nejen ve výrobních halách, ale také menších dílnách či ve školství a podobně. Na oficiálním webu teprostroj.com nalezente podrobnější technické specifikace k vybraných produktům a můžete se o jejich kvalitách dočíst více.

Publikováno: 22. 03. 2012

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: akustická signalizace | optická signalizace