Skvělé tipy

Kalendáře a diáře na rok 2015: Ještě je nemáte? Nejvyšší čas vše napravit!

Předpokládáme, že je máte již pár týdnů v pohotovosti. Anebo jste na ně při všem tom shonu, který je pro konec roku typický, dočista zapomněli? Nevadí, stále máte možnost vše napravit. Ale o čem, že je vlastně řeč? O kalendářích a diářích na rok 2015– nepostradatelných pomocnících, díky kterým toho zmeškáte mnohem méně. Možná pro ně najdete i další využití. Což takhle je věnovat svým klientům a obchodním partnerům? Zaměřili jsme se na zavedenou tiskárnu, která nabízí opravdu široký sortiment kalendářů a diářů všeho druhu. Preferujete pohodlný nákup online? Máte ho mít.

Reklamní kalendáře a diáře patří mezi nejefektivnější reklamní předměty

Skutečně je to tak. Chcete-li svým klientům a obchodním partnerům udělat radost praktickým reklamním předmětem, vsaďte na nástěnné a stolní kalendáře a diáře. Tak, jako je každý den využíváte vy, budou je využívat i oni. Potenciál těchto dárečků je mnohem vyšší, než jste si možná mysleli. Výsledná podoba kalendářů a diářů závisí na vašich specifických požadavcích – může se jednat o logo na přední straně, ale také vnořené propagační materiály nebo upozornění na vámi pořádané akce a workshopy.

Obrátíte-li se na tiskárnu Baloušek, získáte reklamní předměty na míru. Nemáte-li ucelenou představu o jejich podobě, postará se o ni tým zkušených grafiků. S výsledkem budete opravdu spokojeni.

Tiskárna Baloušek nabízí týdenní, měsíční a twin wire kalendáře v mnoha rozměrových variantách. To samé platí také o diářích, i ty jsou k dispozici jako denní nebo týdenní.

Kalendáře a diáře jako dárek

Nezapomeňte ani na své blízké. I oni jistě ocení praktický dárek v podobě kalendáře nebo diáře na rok 2015. Vzhledem k pestré nabídce motivů jistě vyberte ten správný. Co se týče stolních kalendářů, můžete sáhnout po klasice v podobě kalendáře s recepty, ale najdete i něco pro příznivce alternativní medicíny, milovníky přírody či znalce vína. Pro pány (a nejen pro ně) jsou připraveny kalendáře s fotografiemi spoře oděných žen.

Neméně populární jsou nástěnné kalendáře s mnoha krásnými fotografiemi. Nejsou jen praktické, ale také dekorativní. Hodí se na stěnu do kanceláře, pracovny nebo třeba kuchyně.

Proč si kalendáře a diáře objednat u tiskárny Baloušek?

Tiskárnu Baloušek jsme si nevybrali náhodou. Na trhu je úctyhodných 24 let a díky svým letitým zkušenostem a modernímu zázemí nabízí perfektní poměr ceny a kvality. Komunikace se zákazníky je perfektní a vyřízení objednávek bleskové. Vzhledem k tomu, že je zboží skladem, nebudete muset dlouho čekat. Což se na začátku roku, kdy by již kalendáře a diáře měly být „v pohotovosti“, opravdu hodí.

Tiskárna se zabývá také offsetovým tiskem a knihařským zpracováním. Současně nabízí doplňkový sortiment jako telefonní zápisníky, univerzální diáře, nepropisující a samopropisující tiskopisy a další. Zkrátka a dobře věci, pro které najdete využití i vy. Další informace a aktuální katalogy produktů najdete na www.balousektisk.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *