Co byste měli vědět před tím, než si pořídíte nová garážová vrata

Co byste měli vědět před tím, než si pořídíte nová garážová vrata

Na stará garážová vrata je poněkud smutný pohled. Pokud si již delší dobu pohráváte s myšlenkou na pořízení nových, ale stále jste se neodhodlali do pátrání po odpovědích na nejpalčivější otázky, pohodlně se usaďte a přečtěte si tento článek. Ptali jsme se za vás odborníků z firmy Pavel Bubík – garážová vrata. Na trhu působí od roku 1994 a během mnohaleté činnosti v oboru získali bohaté zkušenosti a know-how.

Kolik vás budou garážová vrata stát?

Pořízení garážových vrat je pro spoustu zákazníků o penězích. Firmy obvykle nedávají na web konkrétní ceny a předkládají je zájemcům až ve vypracované kalkulaci. Důvod je prostý, konečnou částku ovlivňuje několik faktorů (rozměry, typ vrat, příslušenství apod.), takže je do značné míry individuální. Obecně však lze průměrnou cenu nejlevnějších modelů bez montáže a pohonu vyčíslit na cca 14-15 tisíc korun.

Jaké typy garážových vrat existují?

Firma Pavla Bubíka nabízí všechny obvykle typy – sekční garážová vrata (otevírají se po kolejnicích ke stropu garáže), rolovací vrata (lamely se rolují ke stropu, lze je namontovat před i za otvor garáže), výklopná vrata (jednoduché na montáž, vyklápějí se ven před vjezd), posuvná vrata (v podstatě jde o obdobu sekčních vrat, zajíždějí však na jednu stranu a nikoliv pod strop) i průmyslová vrata.

Jak dlouho výroba vrat trvá?

Pokud jde o vrata standardních rozměrů, můžete je mít v rámci 2-4 týdnů s ohledem na aktuální vytížení výrobce. O něco déle pak trvá výroba vrat atypických rozměrů. Montáž je pro zkušený tým otázkou několika hodin.

Jak velká vrata lze vyrobit?

Na své si přijdou i zájemci o velmi rozměrná garážová vrata. Firma Pavla Bubíka dodává do maximálních rozměrů 7×5 m. Máte další dotazy, případně si chcete sekční vrata či jiný typ objednat z pohodlí domova? Můžete tak učinit na webu montujeme-vrata.cz.

Publikováno: 18. 01. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam