Internet

Na internetu najdeme téměř všechno – i telefonní čísla a katastrální mapy

Internet je dokonalý zdroj informací a jako takový nám šetří spoustu času. A abychom vám pátrání po informacích, bez kterých se momentálně neobejdete, usnadnili, našli jsme pro vás několik užitečných webů. Nezapomeňte si je dát do záložek i přesto, že je momentálně nevyužijete – dříve nebo později se vám určitě budou hodit…

Sháníte informace o telefonních číslech? Víme, kde je najdete!

Sháníte kontakt na známého nebo firmu, ale nemáte po ruce tištěné Zlaté či bílé stránky? Využijte virtuální telefonní seznam, ve kterém najdete vše, co potřebujete. Detailní informace o vyhledávání telefonních čísel online najdete na webu seznam-telefonni.cz. Portál vás nasměruje na dostupný telefonní seznam, ale mimo jiné se na něm dozvíte i další zajímavosti ohledně předvoleb apod.

Chcete koupit pozemek, ale nevíte, komu patří?

Ušetřete spoustu času, který byste museli strávit na katastrálním úřadě a vyhledejte si katastrální mapy online. Služba je užitečná především v případě hromadného nákupu pozemků, u kterých neznáte jejich majitele. O tom, jak při vyhledávání postupovat a celou řadu tipů, které vám pátrání po údajích usnadní, najdete na webu katastralni-mapy-parcel.cz.

Nahlížení do katastru nemovitostí přibližuje také web nemovitosti-nahlizeni-katastr.cz, na kterém najdete další doplňkové informace, které vám brouzdání v katastru usnadní.

Zmíněné služby neocení jen jednotlivci a rodiny, které plánují nákup pozemku nebo nemovitosti, ale také realitní makléři a kanceláře. I těm ušetří katastr nemovitostí nahlížení spoustu drahocenného času – hledání informací o majitelích je jejich každodenním chlebem a díky internetu nemusí vážit cestu na katastrální úřad.