Bydlení

Na stůl patří ubrus. Ale jak vybrat ten správný?

Stůl bez ubrusu je jako člověk bez šatů. Vhodně zvolený ubrus dokáže hotové divy a rozhodně není jen na okrasu. Chrání stůl před ušpiněním nebo poškozením. Vzpomeňte si, kolikrát jste na stole něco krájeli a jen díky ubrusu jste nožem nepoškodili i desku stolu… A je to právě ubrus, který umocní zážitky z každého stolování. Prozradíme vám, kde najdete najdete bohatou nabídku bytového textilu ve stylovém provedení!

Praktický ubrus s teflonovou úpravou

Pro každodenní využití jsou jako stvořené teflonové ubrusy. Jedná se o 100% polyester s povrchovou úpravou, která materiálu propůjčuje schopnost odpuzovat vodu. V praxi to znamená, že se nemusíte obávat rozlitého čaje, kávy či jiného nápoje. V případě nehody prostě tekutinu z ubrusu setřete a je to. Stejně snadná je i údržba – teflonové ubrusy se perou na 40°C a velmi rychle schnou. Nezapomeňte však na to, že pro udržení voděodpudivých schopností musíte ubrus po vyprání přežehlit.

Damaškové ubrusy (nejen) pro nevšední příležitosti

Uznáváme, že ubrus z plastu nemusí odpovídat vážnosti každé situace. Někdy je zkrátka lepší slavnostnější, byť méně praktický materiál. Damaškové ubrusy patří k tomu nejlepšímu, co je v segmentu bytových textilií k mání. 100% bavlna vypadá vskutku reprezentativně a je příjemná i na dotek. Gramáž 190 g na m2 o kvalitě materiálu vypovídá naprosto dostatečně.

A teď již slíbený tip na nákup. Moderní teflonové, damaškové a bavlněné ubrusy najdete v nabídce online prodejce bytového textilu MABAKO.cz. Vyberte si stylový ubrus, který ochrání váš stůl a zároveň přidá na atmosféře. Nebude-li vám vyhovovat standardní velikost, můžete si nechat vyrobit ubrus na míru!

Nepřehlédněte ani další sortiment bytového textilu – prostěradla, ručníky a osušky, polštáře, sedáky, útěrky, deky a další.