Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Hair Fashion Point: Nejlepší kadeřnictví na Praze 5

Život je změna a když po něčem novém zatouží žena, většinou svou transformaci započne v kadeřnickém salonu. Kam tím míříme? Pokud máte pocit, že můžete vypadat ještě lépe, dopřejte si špičkovou péči v Hair Fashion Point. Exkluzivní a dynamické kadeřnictví na Praze 5 patří k nejvyhlášenějším salonům a sklízí úspěchy u nás i ve světě. Pro profesionální kadeřníky je tvorba účesů výzvou a vždy se snaží o perfektní výsledek. Že se jim to daří, potvrzují prestižní tituly Haute Coiffure Francaise nebo Salon Kérastase Privilége.

Přijďte se ostříhat, zažijete nirvánu

Hair Fashion Point funguje od roku 2010 a mimo běžného stříhání se specializuje na svatební a společenské účesy. Za zmínku však stojí i další služby, kvůli kterým do kadeřnictví váží cestu i spousta mimopražských zákazníků.

Pro profesionály v Hair Fashion Point je důležité, aby se zákazníkům dostalo maximálního pohodlí. Kromě perfektního účesu si domů odnesete pocit, že vám někdo věnoval veškerou pozornost a péči. Neváhejte a vyzkoušejte masáž hlavy nebo vlasový zábal. Nechte se hýčkat a popíjejte při tom lahodnou kávu z illy café nebo lahodný drink.

Zkrocení nepoddajných vlasů

Za zmínku stojí také unikátní ošetření bio ionic agave – hloubková regenerační kůra, po které se sníží kudrnacení vlasů o 80 % a zcela eliminuje krep. Ženy, které trápí nepoddajné a suché vlasy, tak mají k návštěvě pražského kadeřnického salonu další pádný důvod.

A protože základem stoprocentní vitality vlasů budiž nepřetržitá péče, můžete si v Hair Fashion Point koupit špičkovou kosmetiku od předních výrobců jako Kérastase, L’Oreál Professionel, Schwarzkopf a Essensity.

Rozhodnete-li se Hair Fashion Point navštěvovat opakovaně, přijde vám vhod aplikace do chytrého telefonu, která umožňuje pohodlnou rezervaci. Opět další „maličkost“, která jen umocní pocit, že jste se rozhodla dobře. Tak na co ještě čekáte? Další informace a ukázky prací najdete na www.hfpoint.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *