Nejlepší restart po zimě nabízí roubenky Roubal v Krkonoších

Nejlepší restart po zimě nabízí roubenky Roubal v Krkonoších

Dlouhé zimní dny jsou vyčerpávající a mnohdy i nudné. Zpříjemněte si je rezervací jarního pobytu na horské chalupě. V útulných roubenkách dobijete vnitřní baterky, dopřejete rodince čerstvý vzduch a užijete si četné výlety po Krkonoších. Prahnete-li po nezapomenutelných zážitcích, které majestátní české pohoří nabízí, a přitom chcete být v pohodlí luxusní chaty třeba i v vířivkou a bazénem, mrkněte na roubenky Roubal. Ihned se před vámi objeví možnost ubytování v chalupě Roubalka, Šípková, Ledárna a Brusírna. Každá z nich se pyšní stylovým vybavením a má své osobité kouzlo.

Relaxujte na vysoké úrovni

I když jsou zimní radovánky na horách zábavné a zdraví prospěšné, jarní aktivity jsou prostě lepší. Pokud nepatříte k milovníkům hromady sněhu a lyžování, zaujmou vás chalupy Roubal s bazénem, vířivkou, saunou, dětským hřištěm, barem, grilem a dokonalým výhledem na vrcholky Krkonoš. Ať už se rozhodnete pro luxusnější formu ubytování, anebo se vám zalíbí noclehy ve venkovském stylu, budete spokojení. Naplánujte si jarní výlety v Krkonoších a večer relaxujte u dobových kamen, dětem dopřejte horkou čokoládu a sobě pivo z dobové pípy.

Ubytování nejen pro romantiky

Krásná chalupa Šípková nabízí ubytování v romantickém duchu, které padne jako ulité i rodinám s dětmi i partě přátel. Záleží jenom na vás, jak její kouzlo využijete. Stojí u bublajícího potůčku na svahu Černé hory. Jedná se dřevěnou chaloupku s kachlovými kamny s replikami dobového nábytku. Nejlepší na tom je, že se nachází v příjemné vzdálenosti největších atrakcí Krkonoš. S rodinou si vyrazte na Stezku korunami stromů Janské lázně, na vrcholek Sněžky pěšky či lanovkou, k prameni Labe a do Krkonošského muzea. Možná natrefíte také na vládce hor – Krakonoše. Volné chvíle lze zpestřit nejen procházkami po horách, ale i cyklistikou a výlety do ZOO Dvůr Králové.

Publikováno: 30. 01. 2022

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam