Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Nejlepší restart po zimě nabízí roubenky Roubal v Krkonoších

Dlouhé zimní dny jsou vyčerpávající a mnohdy i nudné. Zpříjemněte si je rezervací jarního pobytu na horské chalupě. V útulných roubenkách dobijete vnitřní baterky, dopřejete rodince čerstvý vzduch a užijete si četné výlety po Krkonoších.

Prahnete-li po nezapomenutelných zážitcích, které majestátní české pohoří nabízí, a přitom chcete být v pohodlí luxusní chaty třeba i v vířivkou a bazénem, mrkněte na roubenky Roubal. Ihned se před vámi objeví možnost ubytování v chalupě Roubalka, Šípková, Ledárna a Brusírna. Každá z nich se pyšní stylovým vybavením a má své osobité kouzlo.

Relaxujte na vysoké úrovni

I když jsou zimní radovánky na horách zábavné a zdraví prospěšné, jarní aktivity jsou prostě lepší. Pokud nepatříte k milovníkům hromady sněhu a lyžování, zaujmou vás chalupy Roubal s bazénem, vířivkou, saunou, dětským hřištěm, barem, grilem a dokonalým výhledem na vrcholky Krkonoš. Ať už se rozhodnete pro luxusnější formu ubytování, anebo se vám zalíbí noclehy ve venkovském stylu, budete spokojení. Naplánujte si jarní výlety v Krkonoších a večer relaxujte u dobových kamen, dětem dopřejte horkou čokoládu a sobě pivo z dobové pípy.

Ubytování nejen pro romantiky

Krásná chalupa Šípková nabízí ubytování v romantickém duchu, které padne jako ulité i rodinám s dětmi i partě přátel. Záleží jenom na vás, jak její kouzlo využijete. Stojí u bublajícího potůčku na svahu Černé hory. Jedná se dřevěnou chaloupku s kachlovými kamny s replikami dobového nábytku. Nejlepší na tom je, že se nachází v příjemné vzdálenosti největších atrakcí Krkonoš. S rodinou si vyrazte na Stezku korunami stromů Janské lázně, na vrcholek Sněžky pěšky či lanovkou, k prameni Labe a do Krkonošského muzea. Možná natrefíte také na vládce hor – Krakonoše. Volné chvíle lze zpestřit nejen procházkami po horách, ale i cyklistikou a výlety do ZOO Dvůr Králové.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *