Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Jaké obrazy do bytu jsou dnes trendy?

Máte v plánu zbavit se prázdných stěn tím, že na ně umístíte obraz? Pokud ano, je to rozhodně dobrý krok. Pokud zároveň přemýšlíte i nad tím, jaký obraz do bytu zvolit, potom pro vás máme několik konkrétních tipů, které se dnes stávají jasným hitem. Pojďme se na ně společně podívat.

Fotografie lákají stále více

Obraz nemusí být charakteristický nutně jenom tím, že bude klasicky namalován. Nelze zapomínat také na to, že dnes existují i zajímavé fotografie. I to mohou být celkem dobrým řešením pro toho, kdo se chce ve svém interiéru zbavit prázdných stěn. Kde takové fotografie můžete pořídit? Je to celkem jednoduché, jelikož vám může dokonale posloužit internetový obchod známý pod názvem Perfektniobrazy.cz. Ten má ve své nabídce právě i takové obrazy, které jsou fotografiemi. A jaké jasně dominují?

  • Západy slunce
  • Příroda
  • Velká města

Žádané jsou i obrazy vícedílné

Dále se podívejme na možnost další, která je velmi oblíbená. O jakou možnost se jedná? Jsou to takzvané obrazy, které jsou vícedílné. Co si pod nimi lze představit? Je to několik dílů, které se na zeď umístí blízko sebe. Při pohledu z dálky vytvoří jednotný dojem, jako by byl na vaší stěně velký celistvý obraz. Ve skutečnosti to mohou být jenom tři, ale třeba i sedm jednotlivých dílů. Toto řešení je velmi využíváno tam, kde je prázdná stěna velká a je třeba ji něčím zaplnit. Na toto jsou ideální varianty, které jsou složeny z více jednotlivých dílů.

Zkuste abstrakci

Ne vždy musí malovaný obraz znázorňovat něco opravdu konkrétního. Hitem jsou totiž takzvaná abstraktní díla. I když v nich nic konkrétního nepoznáte, rozhodně to neznamená, že by nebyla zajímavá. Právě naopak. Pokud se doma nemůžete shodnout, jaký motiv bude ten pravý, může být právě abstraktní řešení ideální volbou, jelikož zaujmout dokáže už na první pohled, a přitom z něho vyčtete jenom jednotlivé tahy štětcem.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.