Auto-moto

Signex – firma, která se stará o dopravní značení

Dokážete si představit veřejné komunikace bez dopravních značek? V některých zemích by se bez nich řidiči docela dobře obešli, ale na našich silnicích by bez světelného, akustického nebo dopravního značení vznikl pořádný chaos. Bez vodorovných a svislých dopravních značek, které upravují rychlost, přednost apod. bychom byli ztraceni. Dopravní značení ale potřebujeme také pro zabezpečení vjezdů na stavbu, v případě uzavírek nebo rekonstrukcí a oprav inženýrských sítích a dalších situacích. Ale kdo se o řešení přechodných nebo trvalých dopravních situací postará? Obraťte se na odborníky z brněnské firmy Signex s.r.o., kterou vám dnes představíme.

Specialisté se o dopravní značení starají již 20 let

Společnost Signex je na trhu již dvacátým rokem (vznikl v r. 1994) a poskytuje komplexní služby v oblasti řešení přechodných a trvalých dopravních situací v silničním provozu. Součástí portfolia je realizace vodorovného a svislého dopravního značení. Firma sídlí v Brně a působí především v Jihomoravském kraji. Projekty zajišťuje včetně vyjádření PČR a „Stanovení“ příslušného silničního správního úřadu.

Realizace částečných a úplných uzavírek

Uzavírky jsou realizovány po předchozím povolení ze strany PČR a úřadů. Signex se postará o dodávku a instalaci dopravního značení a po celou dobu trvání akce zajistí celkovou údržbu značení a výměnu akumulátorů. Dojde-li ke krádeži nebo poškození vandaly, značení obnoví. Samozřejmostí je také instalace světelné signalizace a značení (semafory a soupravy světel) pro částečné i úplné uzavírky. Jakmile akce skončí, Signex značení demontuje a odveze.

Signex poskytuje také další služby

Na Signex se můžete obrátit v souvislosti se zabezpečením dopravního znační v rámci stavebních či rekonstrukčních prací a záborů v komunikaci, pořádání městských slavností, organizace koncertu nebo závodů. Mezi další služby patří také zapůjčování dopravních značek přímo ze skladu, realizace vyhrazeného parkoviště, montáž retardérů, majáků a plastových vodících desek a značení parkovacích garáží. Díky letitým zkušenostem v oboru se můžete spolehnout na špičkový servis. Další informace najdete na www.signex.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *