Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Práce

Víme, kde zaručeně najdete lepší práci

Musíte se do zaměstnání nutit, nebo patříte k hrstce šťastlivců, které práce naplňuje? Pokud jste se svou profesí spokojeni, gratulujeme. V opačném případě byste se měli poohlédnout po takové pracovní pozici, která vás nejen finančně zabezpečí, ale zároveň pro vás bude něčím víc než jen každodenní rutinou. Otázkou však je, kde lepší práci hledat. Statistiky přece hovoří jasně, většina regionů zápolí s rostoucí nezaměstnaností a volných pracovních míst by tedy mělo být poskrovnu. Realita se ovšem od grafů a tabulek liší a zásadní problém netkví v nedostatku pracovních příležitostí, jako spíše v neinformovanosti potenciálních uchazečů. Ti většinou spoléhají náhodu, tedy že si je lepší práce najde sama a v lepším případě na úřad práce.

Buďte aktivní a vydejte se nové práci vstříc

Pečení holubi létají do huby jen v pohádkách a s prací je to zrovna tak. Nevydáte-li se svému osudu vstříc, pravděpodobně se ze současného zaměstnání daleko nehnete. Cesta za vysněnou prací však bývá jen tak komplikovaná, jak si ji zkomplikujeme my sami. Při hledání nové práce bychom neměli zapomínat na možnosti moderních technologií. Internet využíváme téměř 24 hodin denně – nakupujeme přes něj, chatujeme na Faceboooku, tak proč bychom si díky němu nemohli najít atraktivní práci? Výchozím bodem se pro vás může stát některý ze specializovaných portálů, kde se to volnými pracovními pozicemi jenom hemží. Skvělým příkladem je i rejstrikprace.cz, který nás zaujal svou jednoduchostí. Jednoduchá navigace a absence rušivých elementů hledání práce výrazně zjednodušuje.

Volná pracovní místa lze vyhledávat dle regionů nebo oboru. Každá nabídka obsahuje detailní informace o náplni práce, požadavky ze strany zaměstnavatele, platové ohodnocení, datum předpokládaného nástupu a přímý kontakt na zaměstnavatele. Aktuálně je na webu několik tisíc inzerátů a neustále přibývají další. Pro všechny, kteří si nejsou jistí v kramflecích a mají obavy z přijímacího řízení, připravují autoři webu zajímavé články plné užitečných tipů a rad. Rejstrikprace.cz vám sice nabídku práce naservíruje jako na stříbrném podnose, ale zvednout sluchátko a domluvit si se zaměstnavatelem schůzku je jen a jen na vás…