Technika

Smykem řízené nakladače BULL: České stroje světové kvality

Smykem řízený nakladač je univerzální pracovní nástroj, který nachází uplatnění napříč mnoha segmenty. Bývá nedílnou součástí strojového parku stavebních firem, průmyslových společností, zemědělských podniků a dalších klientů. Obrovskou výhodou této kompaktní techniky je skvělá manévrovatelnost i v těsných místech a průchodech. Tyto silné stroje lze navíc velmi snadno přepravit na místo práce. Klíčový je ovšem výběr značky, jejíž renomé garantuje naprostou spolehlivost a minimalizaci prostojů. K těm nejlepším se řadí také ryze česká firma Czech Bull Machinery s.r.o., se kterou vás seznámíme v následujících řádcích.

Czech Bull Machinery projektuje, vyrábí a prodává stavební stroje značky BULL, mezi kterými nechybí ani smykem řízené nakladače. Stroje se vyznačují prostornými kabinami s ukládacím prostorem. Komfort obsluhy umocňuje luxusní čalouněná odpružená sedačka, která je nedílnou součástí základní výbavy nakladače.

Smykem řízené nakladače BULL disponují silnými a výkonnými motory, které odpovídají přísným emisním normám, ale nepoužívají technologie močoviny nebo filtry pevných částic. Výměna nářadí je řešena pomocí volitelného upínání (UNC nebo EU), ovládání stroje je volitelné a joystickové.

Velkou předností nakladačů BULL je největší výškový dosah a největší výsypná výška na trhu. Dále pak nenáročná údržba a servis, protože výrobce se snaží vyvarovat zbytečnému používání elektroniky, čímž snižují poruchovost a celkové servisní náklady. Náhradní díly přesto patří k nejlevnějším.

Výrobce vybavuje nakladače bezpečnostním systémem, který slouží k ochraně před krádeží či zneužití a zároveň pomáhá při optimalizaci plánování údržby.

V případě zájmu pro vás Czech Bull Machinery zajistí výhodné financování u některé z renomovaných finančních společností.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *