Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

3 důvody, proč byste i vy měli začít s jógou

Jóga může na první pohled působit trochu nudně, když ji ale poznáte blíže a objevíte její kouzlo, zjistíte, že je za ní víc, než se zdá. Vybrali jsme tři nejlákavější důvody, proč byste ji měli zkusit i vy.

1. Zlepšíte si flexibilitu

Většina cviků jógy vyžaduje obrovskou flexibilitu. Kdo ji cvičí, musí být ohebný a mít dokonale protažené svaly. Cítíte se scvrkle, pořád vás něco bolí? S jógou pro začátečníky se těchto problémů zbavíte! Uvidíte, že s každou lekcí budete o něco lepší. Uděláte tak něco pro svou radost, a především pro své zdraví.

2. Zbavíte se stresu

Doba, ve které žijeme, nás nutí pořád někam pospíchat, dodržovat termíny v práci, být neustále maximálně produktivní. Když se to sečte s povinnostmi a starostmi doma, má toho každý až nad hlavu. Není proto divu, že žijeme ve stresu a často máme sklony k depresím. Jóga je uklidňující cvičení, při kterém se věnujeme jen sami sobě, soustředíme se na svůj dech a relaxujeme. Zařaďte jógu do každodenního programu a uvidíte, že se budete cítit mnohem lépe.

3. Zlepšíte své sportovní výkony

Jóga posiluje svaly a zlepšuje koordinaci těla. Je proto vhodným doplňkem k jakémukoli sportu. Díky józe se vám v něm bude dařit mnohem lépe.

Jak začít s jógou?

Začít s jógou je snadné: přihlaste se do kurzu pro začátečníky nebo prostudujte stránky Spojuje nás jóga, kde se dozvíte spoustu užitečných informací. Můžete se zde zapojit do jedné ze tří výzev, objednat si e-book či online kurz, přečíst si zajímavé články. Součástí je také jógový e-shop, ve kterém najdete pohodlné oblečení na cvičení, podložky, knihy, zdravé doplňky výživy a další skvělé věci pro duševní pohodu, jako třeba čaj, kávu a relaxační pomůcky.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.