O nejlevnější virtuální kanceláře v Praze je nebývalý zájem

O nejlevnější virtuální kanceláře v Praze je nebývalý zájem

Dle platné legislativy musí mít každá společnost sídlo. Zákon však neříká, kde. A nepotřebujete-li ke své činnosti kancelářské prostory, možná si pohráváte s myšlenkou, že sídlo firmy přesunete na vlastní adresu. Dosáhnete tak nemalé úspory nákladů, ale budete se muset smířit se ztrátou prestiže. Pro vaše zákazníky a obchodní partnery je přeci jen atraktivnější adresa na lukrativním místě a nikoliv v místě vašeho bydliště. Jak z toho ven? Nabízí se elegantní řešení v podobě virtuální kanceláře. Co byste řekli na sídlo v hlavním městě, které vás bude měsíčně stát jen pár set korun?

Výhody virtuální kanceláře jsou nezanedbatelné

Virtuální kancelář Praha je fenomén, který se těší obrovské popularitě napříč většinou evropských států. V posledních letech ji využívá stále více českých podnikatelských subjektů a vy se můžete zařadit mezi ně. Obejdete-li se bez vlastní kanceláře, měli byste zvážit virtuální sídlo. Přívlastek „virtuální“ je do jisté míry zavádějící. V podstatě jde o skutečné prostory, které jejich provozovatel pronajímá ostatním subjektům za účelem zřízení oficiálního sídla společnosti (toho, které je zapsáno v obchodním rejstříku). Díky většímu počtu firem, které společně využívají jednu adresu, je cena pronájmu velmi nízká. Ve virtuální kanceláři působí vyškolení zaměstnanci, kteří mají na starost administrativu v podobě přeposílání korespondence, vyřizování/přesměrování telefonických hovorů, ale také zastupování před úřady a podobně. Některé služby jsou součástí základního balíčku, jiné bývají příplatkové. A budete-li přeci jen někdy potřebovat reprezentativní prostory pro setkání s klienty, dostanete k dispozici moderní zasedací místnost. Virtuální sídlo však není jen o prestiži adresy v hlavním městě a úspoře za pronájem. V Praze je mnohem menší šance na kontrolu ze strany úřadů.

Kde seženete nejlevnější sídlo firmy v Praze?

Mezi přední poskytovatele virtuálních kanceláří patří GSE spol s r.o., která nabízí sídla firmy na Praze 1 a Praze 3. Služby poskytuje ve vlastních nemovitostech, a to za neodolatelně nízké ceny. Roční pronájem virtuální kanceláře na Praze 3 vás vyjde pouze na 5 990 Kč a na Praze 1 na 12 990 Kč. Podrobnosti najdete na www.poskytnutisidla.cz.

Publikováno: 01. 04. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: nejlevnější virtuální kanceláře | výhody virtuální kanceláře