3 důvody, proč je na čištění odpadů svépomocí lepší zapomenout!

3 důvody, proč je na čištění odpadů svépomocí lepší zapomenout!

Už se vám někdy stalo, že jste přišli na toaletu, vykonali potřebu a následně nebylo možné wc spláchnout? S největší pravděpodobností bude vaše odpověď kladná. Ano, může být. Vždyť ucpané odpadní potrubí nepředstavuje nijak výjimečnou záležitost. Postupem času se zanáší mechanickými nečistotami a prostě jednou přijde doba, kdy se vytvoří velká neprostupná překážka, která nepustí ani vodu. Toaletní mísa se jí naplní až po okraj a postupně vody ubývá. Jak v tomto momentu reagovat? Samozřejmě odpadní cesty vyčistit. Rozhodně je ale k takovéto nehodě vhodnější pozvat specialisty. Proč?

Doma nemáte tu správnou techniku

Při pohledu na hadici s vodou, mechanické kovové pero, případně tradiční zvon na uvolnění odpadů se jakákoli profesionalita vytrácí. Tito pomocníci sice reálně doma figurovat musejí, nicméně použijte je pouze v akutních případech. Profesionálové řeší ucpaný odpad mnohem důmyslněji. Vždyť mají k dispozici vysoce výkonné motorové pero a samozřejmě také další pomůcky pracující s vodou pod vysokým tlakem. Dostanou se jednoduše i do míst, kde byste vy neměli žádnou šanci.

Sami byste se neskutečně zdrželi

Specialisté svoji práci řeší do několika málo minut. Typickým příkladem je třeba čištění odpadů v Praze od společnosti Herčík a Kříž. Ta přijede se svým speciálním vozem vybaveným potřebnou technikou a ucpaný odpad se stane minulostí za velmi krátkou dobu. Její pracovníci totiž velmi rychle i na základě dlouholeté praxe a zkušeností vyhodnotí situaci a použijí tu správnou techniku.

Nebudete mít skutečnou jistotu

Přestože se vám podaří odpadní cesty uvolnit, nezískáte jistotu, že jste odstranili všechny nečistoty. Při čištění kanalizace v Praze a taktéž i odpadů používá zmiňovaná firma i kamerový systém. Vy budete mít jistotu, že nikde nic neuniká. Pokud tomu tak bude, firma vám vyhotoví cenovou nabídku a domluví se s vámi na vhodném termínu opravy.

Publikováno: 08. 02. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: jak na ucpaný odpad | jak na ucpaný záchod