Škoda a VW mají co nabídnout. Z aktuální nabídky si vybere KAŽDÝ!

Škoda a VW mají co nabídnout. Z aktuální nabídky si vybere KAŽDÝ!

Pořízení nového auta je vždy příjemné. Ale musí se vybírat obezřetně, jinak se prvotní nadšení vypaří jako pára nad hrncem. Vybrat si správnou značku, a tím spíš konkrétní model, není snadné. V případě vozů koncernu Volkswagen však chybu rozhodně neuděláte. Jak vypadá současná nabídka? Vyberete si z ní i vy.

Škoda Citigo

Škoda Citigo je nejmenším zástupcem značky. Miniautomobil je přímým konkurentem Seatu Mii a Volkswagenu Up! a společně s těmito modely tvoří novou skupinu „New small family“. Navzdory kompaktním rozměrům disponuje slušnou výbavou a moderními bezpečnostními prvky v podobě bočních airbagů a systému City Safe Drive (upozornění na blížící se překážku, případně automatické zastavení).

Volkswagen Polo

Pokud se vám Citigo jeví jako příliš malé auto, ale chcete něco menšího než Volkswagen Golf, sáhněte po Polu. Malý automobil se vyrábí již od roku 1975 a současná generace (typ 6R) se vyrábí jako třídveřový a pětidveřový hatchback. K mání je také Volkswagen Polo GTI se silným motorem.

Škoda Octavia Combi

Škoda Octavia Combi je zhmotněným snem české rodiny. Design prostorného kombíku nižší střední třídy navrhl Josef Kabaň a oproti předchozí generaci přináší ještě více místa uvnitř. Ve výbavě se poprvé objevil adaptivní tempomat, systém pro udržení nastavené vzdálenosti od auta jedoucího vpředu a další technologické vychytávky. V nárazových testech EuroNCCAP „Oktávka“ získala plný počet hvězdiček.

Škoda Kodiaq

Potřebujete velké auto, ale Volkswagen Touareg je nad vaše finanční možnosti? Jděte do levnějšího Kodiaqa. SUV Škoda Kodiaq stojí na stejné platformě jako VW Tiguan a Seat Ateca, ale je o něco větší. Navíc jde o první sedmimístnou Škodu. Chcete se s výše uvedenými modely seznámit osobně? Přijďte se na ně podívat a vyzkoušet si je u autorizovaného dealera Auto Podbabská na Praze 6. Detaily najdete na www.autopodbaba.cz.

Publikováno: 11. 06. 2017

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: nové vozy škody | nové vozy vw