Nenechte zasílané zboží napospas kurýrům. Znáte indikátory přepravy?

Pokud vlastníte libovolný obchod a pravidelně spolupracujete s kurýrními službami, nejspíše jste se již seznámili s jejich metodami. V dodávkách a depech daných společností totiž probíhá úplná válka, jež se často podepíše právě na jednotlivých zásilkách. To neplatí jen pro nejrůznější nárazy, ale i vlhkost, vysoké teploty a podobně. Jak získat jistotu?

Reklamace? Žádný problém

Smutným faktem zůstává, že ačkoliv problém způsobí velmi často právě kurýrní společnost, zákazníci viní spíše vás. Zjistit pravý původ problému je přitom kolikrát naprosto nemožné. Přesně proto byste neměli nic nechávat náhodě. Raději se spolehněte na jednoduchý vynález, jímž je senzor nárazu. S jeho pomocí budete přesně vědět, v jaké fázi expedice se nehoda stala, a tak si dopřejete krytí a klid.

Velmi důležitou pomůckou pro mnoho druhů podnikání jsou i indikátory teploty. Jak již název napovídá, díky tomuto vybavení si ohlídáte adekvátní teplotní podmínky. Odesíláte-li potraviny, chemikálie, léky nebo podobné položky, jedná se o naprostou nutnost.

Vhodnou kombinací jsou i indikátory vlhkosti a indikátory času. Nyní už určitě chápete, v jakých ohledech se dané inovace stanou vašimi nejlepšími pomocníky. Díky nim získáte stoprocentní informace o každém detailu, takže se hravě vyhnete nepříjemným reklamacím. Kde se dají jednotlivé pomůcky pořídit?

ShockWatch

Ať už sháníte teplotní senzor, zajímá vás čas, nebo pouze nárazy, nenechte si ujít návštěvu internetových stránek pod vloženými odkazy. Ihned se před vámi objeví výčet vhodných položek a samozřejmě i veškeré důležité informace. Budete-li se chtít na cokoliv zeptat nebo si objednat libovolné množství indikátorů, vyplňte kontaktní formulář a během chvíle se vám ozve profesionální obsluha daného e-shopu.

Publikováno: 03. 05. 2023

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Lenka Mrázková