Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zahrada

3 skvělé nápady a inspirace pro vaší zahradu

Jaro se blíží mílovými kroky a dorazí rychleji, než řeknete „pohoda na zahradě“. A my pevně doufáme, že si každou minutu strávenou na čerstvém vzduchu užíváte plnými doušky. Anebo se své zahradě naopak spíše vyhýbáte? Pak máte nejvyšší část to změnit – připravili jsme pro vás 3 praktické tipy, díky kterým se vám bude na parcele před vašim domem vegetovat zase o něco lépe než v loni. Inspirujte se!

1. Automatické zavlažování šetří čas i námahu

Nadpisem bylo řečeno vše podstatné. Závlahové systémy jsou perfektním pomocníkem pro každého, kdo si chce udržet zahradu ve skvělé kondici, ale nemá čas hlídat, zda záhony potřebují zavlažit, či nikoliv. O zahradu bude postaráno i v době vaší nepřítomnosti a díky dešťovému čidlu nebudete zbytečně plýtvat vodou. Postřikovače se po ukončení zavlažovacího cyklu zasunou do země a nebudete o nich ani vědět.

2. Pohoda na zahradním lehátku

Opravdu ho ještě nemáte? Tomu se dá těžko věřit, protože právě lehátka na zahradu patří k „must have“ příslušenství. Pořiďte si kvalitní a dostatečně komfortní model, na kterém se vám bude dobře odpočívat po náročném dni. A samozřejmě i kdykoliv jindy – třeba když budete lenošit od rána a z postele se plynule přesunete na zahradu. K dostání jsou i lehátka pro dvě osoby, takže můžete relaxovat společně s někým dalším.

3. Zahradní sochy umocní atmosféru

Zapomeňte na kýčovité trpaslíky – zahradní sochy na zakázku jsou úplně jiný level. Pokud vaše zahrada zeje prázdnotou, nechte si vyrobit jedinečnou dekoraci z přírodního materiálu. Jestli to bude podobizna vašeho psa, medvěda z protějšího lesa, nebo třeba zmenšenina některé ze soch z Velikonočních ostrovů, je na vás. V každém případě dokonale splyne s prostředím a budete se jí moct kochat vždy, když se uvelebíte na lehátku.

Tak co vy na to? Nemůžete se dočkat, až začne jaro a vy si „vytuníte“ zahradu k nepoznání?

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *