Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

3 tipy jak levně cestovat

Každý z nás si sice ideální dovolenou představuje tak trochu jinak, ale obecně nám jde vždy o exkluzivní lokalitu, čisté a komfortní ubytování, kvalitní služby a v neposlední řadě také o přijatelnou cenu. Ale lze vůbec tyto požadavky skloubit? Může stát za to i dovolená, která nás nebude stát všechny úspory? Máme pro vás dobrou zprávu – budete-li se řídit našimi tipy, pak si dovolenou užijete se vším všudy i navzdory mnohem nižším nákladům! Přestaňte dělat zbytečné kompromisy a začněte cestovat levně!

1. rezervujte si letenku a ubytování nezávisle na sobě

Uznáváme, že cestování prostřednictvím cestovní kanceláře, která zajistí vše od A do Z, je pohodlnější, ale musíte se smířit s vyšší cenou. Cestovka si ke všem službám připočítá marži a koncová cena zájezdu výrazně stoupne. Pokud si však rezervujete levnou letenku a ubytování nezávisle na sobě, ušetříte spoustu peněz. Díky možnostem, které nám nabízí internet, je rezervace levných letenek a hotelu velmi rychlá a hravě ji zvládnete i vy.

2. levně to jde i s cestovní kanceláří – využijte slevové akce

Ale co když přeci jen nechcete riskovat, že se vám naplánovat dovolenou podle svých představ? V tom případě vám skutečně nezbude, než se obrátit na cestovku, ale i v jejím případě se můžete dostat na přijatelnou cenu. Zaměřte se na slevové akce v podobě first a last minute (tedy na dovolenou rezervovanou v dostatečném časovém předstihu nebo naopak na poslední chvíli). Zvýhodněných nabídek je všude poměrně dost, nicméně i tak se vám může stát, že ta „vaše“ zrovna v akci nebude a vy se budete muset rozhodnout pro podobnou alternativu.

3. cílovou destinaci vybírejte pečlivě

Některé destinace jsou exkluzivnější než ty ostatní, často však ani netušíme proč. Předtím, než zájezd rezervujete, se zkuste poohlédnout po podobné lokalitě, která se sice netěší takové popularitě, ale je neméně kvalitní. Některé destinace sice nejsou vyhlášené, ale přesto mohou těm renomovaným ve všech ohledech konkurovat. Budete-li výběru místa věnovat dostatek času, stoprocentně se vám podaří ušetřit.