Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zdraví

Rehabilitační pomůcky RESI snoubí špičkovou kvalitu a příjemnou cenu

Mezi důležité vybavení rehabilitačních center a ordinací patří speciálně uzpůsobená lehátka. Jejich konstrukce podléhá přísným předpisům a musí splňovat náročná kritéria kvality a komfortu. Rehabilitační lehátka musí být ergonomická, funkční a v neposlední řadě i odolná. Tyto vlastnosti však přestavují pouze zlomek požadavků, které na ně klienti kladou.

Prvotřídní rehabilitační pomůcky odebírají rehabilitační centra i nemocnice

Výrobce, kteří se na rehabilitační pomůcky specializují, lze najít i u nás. Mezi přední české producenty patří společnost RESI, která v hlavním závodě vyrábí kompletní sortiment čítající nejen rehabilitační lehátka, ale také manipulační a vyšetřovací stoly a další související pomůcky. Český výrobce působí v oboru již od roku 1993 a zakládá si na neustálém vývoji a inovacích. Mimo jiné spolupracuje s dalšími předními evropskými výrobci (za zmínku stojí např. spolupráce s německou firmou Hanning v oblasti pohonné techniky). Klientela firmy RESI se v žádném případě neskládá jen ze soukromých rehabilitačních center, ale také z poliklinik a nemocnic.

Aktuální nabídka rehabilitačních pomůcek obsahuje na 43 typů lehátek. Najdete v ní rehabilitační a masážní lehátka, lehátka určená pro gynekologická vyšetření a spoustu dalších modelů. Nechybí ani Vojtův stůl – speciální jednomotorové a výškově nastavitelné lehátko, které je konstruováno pro léčbu Vojtovou metodou.

Proč spolupracovat právě s firmou RESI?

Rozhodnete-li se pro nákup rehabilitačního vybavení od firmy RESI, můžete se spolehnout na plný záruční i pozáruční servis. Proškolení zaměstnanci vás rádi zasvětí do manipulace s vybranými pomůckami a v případě potřeby pomohou vyřešit jakýkoliv problém či závadu.

Na nabízený sortiment se můžete podívat (a samozřejmě i objednat) třeba okamžitě na www.resi.cz. Na webu najdete všechny důležité informace a podrobné technické specifikace. Zpozorněte také nad nabídkou doplňkového nábytku do ordinací a čekáren (židle a křesla, lavičky, stolky, zástěny…) a ostatními výrobky (naučné knihy, žíněnky, cvičící pomůcky).

Společnost RESI garantuje špičkovou kvalitu nabízených rehabilitačních pomůcek a zároveň je nabízí za dostupnou cenu. Budete-li mít štěstí, objevíte potřebné zboží v akci a ušetříte. Samozřejmostí je doprava až na místo.