Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zdraví

Wurm-Ex – odčervovací tablety pro lidi vás zbaví parazitů

Parazité a především červi nepatří mezi oblíbená konverzační témata. Fakta jsou bohužel taková, že parazitují u cca 80 % dospělé populace. Rozhodně nejde jen o problém, který trápí zvířecí mazlíčky a lidi, kteří zanedbávají hygienu. Ne, že bychom vám o přáli, ale je pravděpodobné, že máte v těle nějakého parazita i vy. Jeho řádění se může projevovat mnoha různými způsoby. Od časté zácpy až po alergie nebo chronickou únavu. Při běžném lékařském vyšetření se ale na původce nepřijde.

Červi se mohou dostat VŠUDE

Číslo, které jsme na vás vytáhli v úvodu, jsme si nevycucali z prstu. Jde o faktické údaje na základě studie expertů z Michiganské univerzity (pod vedením renomovaného doktora E. Kreutze). V rámci studie byly provedeny testy na 457 osobách a výsledky byly doslova alarmující. Většina lidí si navíc myslí, že červi parazitují pouze ve střevech. Ve skutečnosti putují v celém těle a mohou se objevit takřka kdekoliv. V plicích, játrech, žaludku, jícnu, kůži, očích i mozku. Zní to děsivě? Pak raději nebudeme rozvádět možnou příčinu zánětu kloubů. Parazité se totiž velmi často usazují také v kloubech a svalech.

Lidské tělo je zkrátka živnou půdou pro parazity a ty lze odhalit pouze vyšetřením na helminty. Příznaky infikace se nemusí projevit hned. Spousta z nich navíc připomíná sympotmy jiných onemocnění a tak nás ani nenapadne, že by příčinou mohl být právě červ. Pokud vás však trápí některé z výše uvedených zdravotních problémů, je pravděpodobné, že i váš organismus čelí intoxikaci parazitem. Mezi obvyklé známky patří také krvavá stolice, častý průjem, kašel a dýchací problémy, chudokrevnost, nechutenství k jídlu, poruchy vidění či poruchy imunitního systému.

Wurm-Ex – účinné tablety na odčervení lidí

A teď to podstatné. Jak s parazity bojovat? Podobně jako u zvířat, i vy můžete užívat tabletky na odčervení. Wurm-Ex je volně dostupný a vysoce účinný přípravek. Je šetrný ke střevní mikroflóře a hravě si poradí s cizopasníky. Spoustu dalších informací o tabletách na odčervení (např. kde koupit wurm-ex) najdete na www.wurm-ex.cz

5 komentářů

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Často jsem trpěl na zácpu. Ze začátku jsem si myslel, že je to prostě normální. Že jsem něco špatného snědl nebo něco a nevěnoval jsem tomu velkou pozornost. Zácpu jsem vyléčil a dobrý. Jenže za chvíli se objevila znova a znova a takhle se to opakovalo několik týdnů. Což už mi tak normální nepřipadalo. Začal jsem se tedy o tohle více zajímat a dočetl se o odčervování lidského organismu. Docela mě to překvapilo. U svého labradora to dělám pravidelně, ale u člověka? Nicméně jsem už byl zoufalý a nutně jsem potřebovat pomoct. Vyzkoušel jsem tedy přípravek Wurm-ex, který naštěstí zabral velmi rychle. Za pár dní jsem byl fit a nyní už se raději odčervuji zároveň se svým psem.

  • to je ted asi nejake bum to odcervovani lidskeho tela…ja mam tyto problemi tez, ale nemame zadne zvirata doma… cetla jsem, ze ale i z ovoce ci zeleniny ci z hliny se muze dostat parazit do tela a nakolik prodavam na trzisti zeleninu tak nad tim uvazuju. u nas v lekarne ho nemaji, odkud jste ho objednaval vy? nemel jste z nej nejake tezkosti pak?

  • Žádné boom, jen se lidé začínají o sebe starat 🙂 To je dobře. Lucie děkuji za odkaz, dneska si objednáváme 2 várku 🙂

  • Lidičky, jdu taky vyzkoušet detoxikační kúru s Wurm-exem. Držte palečky :p… To bude balastu ve střevech po Vánocích 🙂