Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Energie

Úsporný elektrický přímotop? Nezblaznili jsme se!

Zima se nezadržitelně blíží a spousta z nás ještě zvažuje možnou úsporu za energie. Její cena rok od roku roste a stává se značnou zátěží rozpočtu většiny domácností. Existuje sice celá řada způsobů, jak výdaje omezit, bohužel ne každý má několik set tisíc na zateplení domu, případně se mu možnost vytápění tuhými palivy jeví jako krajně nepraktická. Představte si to sami – chtělo by se vám neustále přitápět a hlídat, jestli kotel nevyhasl, když stačí sepnout termostat? Jenomže zdání klame a ačkoliv se vytápění elektrickou energií považuje za vůbec nejdražší řešení, existuje i světlá výjimka, která zahanbí i velmi úsporné systémy.

AERO FLOW – přímotop, který si udrží vlastní teplo

Systém elektrického vytápění nese název AERO FLOW a nejedná se o nic jiného, než přímotop s unikátní schopností udržet si po velmi dlouhou dobu teplotu. Tělo přímotopu je složeno (dle velikosti) až z 16 topných desek, při čemž každá z destiček je napájena samostatně (vodičem s kapacitou max. 125 wattů). Technologie AeroFlow pak udržuje povrchovou teplotu mezi 30 a 65 stupni Celsia. Vytápění probíhá následovně:

Poté, co elektrické topení zapnete, se těleso během krátké chvíle zahřeje a ohřívá místnost sálavým teplem. Podle nastavení termostatu se přímotop sice vypne, topit ovšem nepřestane. Bez příkonu elektrické energie vydrží topit dalších 40 minut. Znovu se zapne až v momentě, kdy teplota v místnosti klesne pod požadované minium (cca za 1 hodinu). Běžné akumulační topení přitom spotřebují až trojnásobné množství energie.

AEROFLOW se vyrábí v Německu dle nejvyšších technických norem. Splňuje evropské bezpečnostní standardy GE a GS, VDE. Výrobce zaručuje jeho bezchybné fungování po dobu až 30 let. Hledáte-li kompromis mezi levným a komfortním vytápěním, právě jste ho našli.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *