Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

4 tipy na stále čistou kuchyni

Kuchyně je místem, kde se schází celá rodina při snídani, obědu i večeři, a kde trávíme mnoho času. Kvůli tomu se také snažíme, aby byla kuchyně stále hezky čistá a uklizená. Ne vždy je ale na velký úklid kuchyně čas, a proto vám dnes dáme pár tipů na to, jak mít uklizenou kuchyni rychlostí blesku!

1. Nádobí

Pokud máte myčku nádobí, můžete si pískat. Nesmíte však být líní ji neustále plnit, aby nádobí nestálo na pracovní desce nebo na vařiči. Pokud myčku nádobí nemáte, vždy se držte hesla, že se má nádobí umývat průběžně. Nikdo nemá rád obrovskou hordu nádobí, proto vždy, když něco použijete, hned nádobí také umyjte nebo vložte do myčky. Aby myčka nádobí nezapáchala, využívejte program oplachu.

2. Aromatické denní menu

Vaříte často? Pak možná bojujete se zápachem z přípravy různých pokrmů. Výhodné je využívat digestoř nebo často větrat, aby vám aromatická jídla nebyla cítit doma ještě další den. Zápach však mohou způsobit také zbytky či odpadky, které házíte do odpadkového koše. Pořiďte si speciální koš či misku, do které budete ukládat biologický odpad, jako jsou bramborové slupky či odkrojky ze zeleniny, který budete vyhazovat po každém naplnění, aby vám nezapáchaly v klasickém koši několik dní.

3. Úložné prostory

Talíře, misky, sklenice, spotřebiče, příbory… To vše má v kuchyni své místo. Pokud tedy máte v kuchyni ještě nějaký volný kout, pořiďte si sem co nejvíce úložného prostoru, do kterého vše schováte, aby zde nic nepřekáželo. Dodržujte také místo všech věcí a ve spěchu neukládejte věci tam, kam nepatří. Pak by se vám mohlo stát, že ten talíř, který hledáte už týden, najdete pod dřezem.

4. Praktičtí pomocníci

K rychlému úklidu kuchyně si pořiďte kvalitní a praktické pomocníky. Mimo kuchyňské nebo vlhčené utěrky se vám bude hodit i ruční vysavač Orava VY-211 B, se kterým jednoduše vyčistíte linku, podlahu i jídelní stůl od drobečků nebo jiných nečistot. Ruční vysavač Orava VY-211 B bude vaší pravou rukou při každodenním využívání kuchyně. Jeho ovládání je velmi snadné. Na jedno nabití zvládne ruční vysavač Orava vysávat až 20 minut, akumulátor je zabudovaný uvnitř vysavače. Můžete jej umístit přímo do kuchyně, kde jej můžete vždy rychle vzít a využít jeho služeb. Ruční vysavač Orava VY-211 B si velmi rychle zamilujete vy i celá vaše rodina!

Také by se vám hodil ruční vysavač do kuchyně? Můžete si jej objednat na www.orava.cz za 1 099 Kč!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *