Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

5 důvodů, proč si koupit overlock Brother

Vybíráte overlock, ale stále nejste rozhodnutá, jestli do toho jít a váháte nad výběrem značky? Máme pro vás 5 důvodů, proč si overlock koupit a proč vybrat overlock značky Brother.

1. Steh z overlocku je jako z obchodu

Domácí klasické šicí stroje mívají overlockový steh, ale šijí ho dvěma nitěmi. Nikdy tedy nedosáhnete pružnosti a kvality čtyřnitného stehu šitého opravdovým overlockem. Čtyřnitný steh perfektně pruží a vaše trička budou jako z obchodu.

2. Šetří váš čas

Overlock Brother zároveň sešívá, obšívá a ořezává látku. Odpadá vám tedy stříhání, pak sešití a nakonec obnitkování, aby se materiál netřepil.

Overlock se navíc v pružném stehu nepotřebuje vracet jako klasický šicí stroj. Šijete zároveň dvěma jehlami, šití je tedy mnohem mnohem rychlejší. Tepláky celé zvládnete během 20 minut.

3. Má jednoduchou obsluhu

Když máte z klasického šicího stroje přejít na šití opravdovým 4-nitným overlockem, člověk bývá z tolika nití mírně vyděšený. Pokud zvolíte overlock značky Brother, tyto problémy mít určitě nebudete. Stroj má skutečně jednoduchou obsluhu, navlečení jednotlivých nití je na stroji nakreslené a přijde vám už navlečený – takže na začátku stačí nitě navázat a protáhnout a můžete se pustit do šití.

4. Páka na zdvih patky je vpravo

Overlocky obecně mají to specifikum, že prostor mezi jehlou a tělem stroje je uzounký, protože materiál se šije v kraji a prostor není potřeba. Je ale potom otázka, kam umístit páku na zdvih patky, protože vzadu za jehlou být nemůže. Overlock Brother to vyřešil parádně – páka na zdvih patky je vpravo na boku stroje, když jste tedy zvyklá zvedat patku pravou rukou, můžete u toho pohodlně zůstat – je to opravdu skvěle vymyšlené.

5. Máte na výběr z široké škály modelů

Je jenom na vás, jestli chcete nejlevnější model pro začínající švadlenku, zlatou střední cestu s modelem Brother 3034DWT, který má opravdu luxusní výbavu v základním příslušenství nebo nejvyšší model Brother 4234D, který vás bude rozmazlovat automatickým navlékáním obou jehel a velkým prostorným stolkem.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *