Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

SEMAT HB: Váš specialista na manipulační techniku

Zařizujete nový sklad, případně rozšiřujete stávající prostory a hledáte spolehlivého partnera, který vám pomůže s manipulační technikou? Někoho, kdo se v tomto oboru vyzná a nabídne vám i špičkový servis? V tom případě se obraťte na renomovanou společnost SEMAT HB s.r.o., která se zabývá prodejem nových i bazarových strojů, servisem a pronájmem.

Havlíčkobrodská firma je na trhu již od roku 1990, kdy vznikla jako smluvní servis značky BALKANCAR pro opravy, servis a prodej vysokozdvižných vozíků. Postupem času se činnost firmy utvářela a v současné době provádí prodej servis vysokozdvižných vozíků značek DESTA, BALKANCAR, HYUNDAI a NISSAN. V nabídce zároveň najdete manipulační techniku značek BELET, BT, CROWN a PRAMAC LIFTER.

Pokud vám rozpočet nedělá vrásky, pravděpodobně vám nebude vadit investice do nových strojů. V opačném případě vám přijde vhod bazarová technika, která je v perfektní kondici a za velmi dobrou cenu (viz. paletový vozík bazar). Veškerá bazarová technika je před prodejem pečlivě zkontrolována a zákazníci mohou i nadále využívat servisní služby. V bazaru VZV natrefíte na manipulační techniku všech značek v rozmezí nosnosti od 1000 do 4500 kg a s maximálním zdvihem 4600 mm.

Na své si přijdou také zájemci o přídavná zařízení jako jsou vidle, sněhové radlice, montážní plošiny, hydraulické lopaty, teleskopy, hydraulické okruhy a další. Zařízení si lze také vypůjčit a před koupí vyzkoušet funkčnost.

Pracovníci ze SEMAT HB vám ochotně poradí s výběrem a doporučí optimální manipulační techniku, která plně vyhoví vašim požadavkům. Postarají se i o servis, a to jak o pravidelné technické kontroly, tak i náročné opravy motorů, převodovek či elektroinstalací. Ať už jde o vysokozdvižný či paletový vozík, budete ho mít ve skvělém stavu!

Chcete-li si o službách havlíčkobrodského specialisty na manipulační techniku přečíst více, pokračujte na semathb.cz. Na webu najdete aktuální nabídku nových i bazarových strojů.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *