5 nejoblíbenějších erotických pomůcek

5 nejoblíbenějších erotických pomůcek

Není nic horšího než nudný a stereotypní sex. I když – možná se pár horších věcí najde, ale přesto nejde o nic příjemného. Pokud se musíte do manželských povinností nutit a připadá vám jako nekonečná rutina, máme pro vás dobrou zprávu. Nemusí to tak být věčně, a dokonce není zapotřebí změna partnera. Co potřebujete, jsou hračky pro dospělé. Erotické pomůcky vnáší do milování úplně jiný rozměr. Poznáte to na vlastní kůži, až se je rozhodnete vyzkoušet. Ale které kousky si pořídit? Povídali jsme si s odborníky z www.sexio.cz a zeptali se jich na nejprodávanější erotické pomůcky. Kdo se v sortimentu vyzná, zřejmě ho žebříček nijak nepřekvapí...

1. Vibrátory

Opravdu ho ještě nemáte? Vibrátory jsou bezkonkurenčně nejprodávanější pomůckou. Ženy si pořizují větší i menší kousky a nebrání se moderním variantám s netušenými funkcemi. A co je ještě lepší? Na robertka nedají dopustit ani muži a často je svým partnerkám pořizují z vlastní vůle.

2. Venušiny kuličky

Ani venušiny kuličky zřejmě nevyžadují dlouhé představování. Patří totiž k nejoblíbenějším hračkám dospělých žen. Kromě potěšení přispívají k posílení svalstva pánevního dna, což se ženské populaci hodí především po porodu. Při souloži navíc napomáhají k pevnějšímu sevření penisu v pochvě.

3. Afrodiziaka

Chybí vám chuť na sex? Vyzkoušejte prověřená afrodiziaka a zažijete netušené. Možností, jak posílit libido, je víc než dost a každému vyhovuje něco jiného. Každopádně si lidé afrodiziaka dopřávají poměrně často – alespoň podle prodejních statistik.

4. Lubrikanty

Kdo maže, ten jede. Při sexu to platí zrovna tak a není divu, že právě lubrikantům patří pěkná čtvrtá příčka.

5. Vibrační kroužky

Vibrační kroužek pomáhá udržet erekci, orgasmus je díky němu intenzivnější – a aby toho nebylo málo, stimuluje klitoris. Co dodat závěrem? Snad jen to, že erotické pomůcky na Sexio.cz jsou mimořádně kvalitní a zdravotně nezávadné. Vyzkoušejte alespoň něco z TOP 5 a prožijte sex jako nikdy předtím. Anebo si vyberete něco úplně jiného?

Publikováno: 23. 02. 2019

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam