Betonová střešní krytina Mediterran promění vaše bydlení na nedobytnou tvrz

Betonová střešní krytina Mediterran promění vaše bydlení na nedobytnou tvrz

Můj dům, můj hrad. Máte to taky tak a cítíte se ve svém domě jako v nedobytné pevnosti, na kterou si počasí se svými rozmary nepřijde? Nebo jste prohráli bitvu a v průběhu času se z vašeho hradu stala zřícenina, do které zatéká? V tom případě máte nejvyšší čas na to, abyste opět obnovili jeho někdejší slávu a proměnili svůj domov na dominantu celé ulice. Základem každého hradu, pardon domu, je střecha a pokud neplní svou funkci a navíc vypadá jako po boji, nezbude vám, než se poohlédnout po jiné alternativě. A protože výběr střešní krytiny patří k zásadním rozhodnutím, které bude kvalitu vašeho života ovlivňovat až několik desítek let, nebojte se investovat do betonové střešní krytiny. Investice do kvalitní střešní krytiny se vrátí v mnoha podobách. Ale která krytina je ta „správná“? Přece taková, která je zhotovena z prvotřídního materiálu. Z materiálu, který se využívá ve stavebnictví již tisíce let a na jehož mírně modifikovanou variantu nedali dopustit již staří Řekové a Římané. Je to beton, vážení.

Betonové střešní krytiny chrání domovy již 150 let

Betonová střešní krytina se poprvé objevila zhruba před 150 lety a s postupným zlepšením původní receptury se velmi rychle rozšířila do celé Evropy. My jsme si vybrali tradičního českého výrobce Mediterran, který vyrábí perfektní betonové tašky již pro několik generací a v současné době nabízí 5 hlavních typů střešní krytiny. Pokud se nechcete omezovat barvami a tvarovými dispozicemi, budete nadšení. U Mediterran si vyberete krytinu, která vašemu domu padne jako ulitá. Ale ať už vaše volba padne na kteroukoliv variantu, vždy se můžete spolehnout na perfektní vlastnosti. Všechny tašky splňují technické normy STN EN 490 a přestože vám tento údaj nic neřekne, uspokojí vás 30tiletá záruka, která se váže na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost.

Další výhody betonové střešení krytiny Mediterran

Betonové střešní tašky Mediterran se barví přidáním oxidové barvy do základního materiálu. Jejich povrch ochraňuje homogenní vrstva, která se od základu barevně neodlišuje. Tato vrstva se stará o 100 % nepropustnost vody – střecha hravě odolá běžným destrukčním procesům jako je zmrznutí a tání. Dlouhá životnost znamená vaší dlouhodobou úsporu. Nemusíte se bát ani mechu a jiných rostlin, které se s oblibou zabydlují právě na střeše. Pravděpodobnost uchycení je na nenarušeném povrchu mnohem menší než v případě krytin z jiných materiálů. A aby toho nebylo málo, vrásky vám nebude dělat ani opotřebení ochranné vrstvy. Materiál má v celém svém průřezu stejnou barvu a střecha bude vypadat stále jako nová. Přečtěte si o ni více na www.mediterran.cz. Nebudete litovat.