Karavany a obytné vozy jsou opět v kurzu. Chcete zažít nezapomenutelnou dovolenou?

Karavany a obytné vozy jsou opět v kurzu. Chcete zažít nezapomenutelnou dovolenou?

Čas letí rychle jako voda a brzy se dočkáme zahájení dovolenkové sezóny. Pokud si již v předstihu začínáte plánovat průběh dovolené, na chvíli zadržte. Co takhle to pro jednou udělat tak trochu jinak a nevázat se na jediné místo? Skutečně jste nikdy neuvažovali nad tím, že vyrazíte vstříc novým zážitkům v karavanu nebo obytném autě? Caravaning není pozůstatkem dob dávno minulých a naopak se v posledních letech opět dostává do popředí. Cestování po vlastní ose holdují především „zápaďáci“ (vévodí jim Nizozemci a Němci), ale ani Češi nezůstávají pozadu. Přidáte-li se do jejich řad i vy, nebudete litovat!

Caravaning je životní styl, kterému snadno propadnete

Cestování obytným vozem či karavanem má své specifické kouzlo. Vaše dovolená začne v okamžiku, když sešlápnete plyn. Vyhnete se hledání ubytování, protože si ho povezete s sebou. Budete moct kdykoliv změnit plán trasy a zakotvit v libovolném kempu. Vychutnáte si každičký kilometr jízdy a zažijete spoustu nezapomenutelných chvil. A to nejen v létě – na příznivce caravaningu nezapomínají ani vyhlášená horská střediska. Vydáte-li se na zimní lyžovačku do Alp, určitě budete mít kde zaparkovat.

Napoprvé se vydejte do půjčovny

Pořízení obytného vozu či karavanu není nejlevnější záležitost, a proto doporučujeme, abyste si na první kočovnou dovolenou „mobilní ubytování“ zapůjčili. Široké spektrum vozidel a přívěsů renomovaných značek najdete ve vozovém parku společnosti Caravan Centrum Hykro. A rozhodnete-li se nakonec pro pořízení vlastního karavanu nebo obytného auto, také neodejdete s prázdnou.

Karavany a obytné vozy pro fajnšmekry i méně náročné karavanisty

Caravan Centrum Hykro obytná auta značek Knaus, Kabe, Weinsberg, Blucamp, Kentucky či Carthago. K nejprodávanějším modelům patří německá obytná auta Carado, která snoubí precizní dílenské zpracování, praktické rozvržení interiéru , vysoce kvalitní komponenty, nadstandardní výbavu a příznivou cenu. Součástí základní výbavy je také sklolaminátová střecha a zadní stěna odolná proti krupobití. Tyto vozy jsou hojně poptávané v celé Evropě. Vynikající vlastnosti však mají také karavany Carado. Rozhodnete-li se nakonec pro obytný přívěs, zpozorněte nad karavany Fendt. Tajemství úspěchu nejprodávanější evropské značky spočívá v kombinaci inovativních řešení, úžasného designu a nejvyšší kvality. S karavanem značky Fendt se zařadíte mezi elitu karavanistů. Ať už se rozhodnete pro zapůjčení nebo pořízení vlastního vozu/přívěsu, profesionálové z Caravan Centrum Hykro vám rádi doporučí optimální řešení. Další informace a ucelenou nabídku najdete na www.hykro.cz.

Publikováno: 19. 03. 2015

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: karavany Carado | karavany fendt | obytná auta Carado