Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Karavany a obytné vozy jsou opět v kurzu. Chcete zažít nezapomenutelnou dovolenou?

Čas letí rychle jako voda a brzy se dočkáme zahájení dovolenkové sezóny. Pokud si již v předstihu začínáte plánovat průběh dovolené, na chvíli zadržte. Co takhle to pro jednou udělat tak trochu jinak a nevázat se na jediné místo? Skutečně jste nikdy neuvažovali nad tím, že vyrazíte vstříc novým zážitkům v karavanu nebo obytném autě? Caravaning není pozůstatkem dob dávno minulých a naopak se v posledních letech opět dostává do popředí. Cestování po vlastní ose holdují především „zápaďáci“ (vévodí jim Nizozemci a Němci), ale ani Češi nezůstávají pozadu. Přidáte-li se do jejich řad i vy, nebudete litovat!

Caravaning je životní styl, kterému snadno propadnete

Cestování obytným vozem či karavanem má své specifické kouzlo. Vaše dovolená začne v okamžiku, když sešlápnete plyn. Vyhnete se hledání ubytování, protože si ho povezete s sebou. Budete moct kdykoliv změnit plán trasy a zakotvit v libovolném kempu. Vychutnáte si každičký kilometr jízdy a zažijete spoustu nezapomenutelných chvil. A to nejen v létě – na příznivce caravaningu nezapomínají ani vyhlášená horská střediska. Vydáte-li se na zimní lyžovačku do Alp, určitě budete mít kde zaparkovat.

Napoprvé se vydejte do půjčovny

Pořízení obytného vozu či karavanu není nejlevnější záležitost, a proto doporučujeme, abyste si na první kočovnou dovolenou „mobilní ubytování“ zapůjčili. Široké spektrum vozidel a přívěsů renomovaných značek najdete ve vozovém parku společnosti Caravan Centrum Hykro. A rozhodnete-li se nakonec pro pořízení vlastního karavanu nebo obytného auto, také neodejdete s prázdnou.

Karavany a obytné vozy pro fajnšmekry i méně náročné karavanisty

Caravan Centrum Hykro obytná auta značek Knaus, Kabe, Weinsberg, Blucamp, Kentucky či Carthago. K nejprodávanějším modelům patří německá obytná auta Carado, která snoubí precizní dílenské zpracování, praktické rozvržení interiéru , vysoce kvalitní komponenty, nadstandardní výbavu a příznivou cenu. Součástí základní výbavy je také sklolaminátová střecha a zadní stěna odolná proti krupobití. Tyto vozy jsou hojně poptávané v celé Evropě. Vynikající vlastnosti však mají také karavany Carado.

Rozhodnete-li se nakonec pro obytný přívěs, zpozorněte nad karavany Fendt. Tajemství úspěchu nejprodávanější evropské značky spočívá v kombinaci inovativních řešení, úžasného designu a nejvyšší kvality. S karavanem značky Fendt se zařadíte mezi elitu karavanistů.

Ať už se rozhodnete pro zapůjčení nebo pořízení vlastního vozu/přívěsu, profesionálové z Caravan Centrum Hykro vám rádi doporučí optimální řešení. Další informace a ucelenou nabídku najdete na www.hykro.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.