Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

5 tipů, jak zútulnit terasu

Těšíte se každý rok, až zahájíte letní sezónu na své terase? Poradíme vám, co by na dokonalé terase rozhodně nemělo chybět a jak ji rychle a jednoduše zútulnit. Vytvořte si příjemné místo pro odpočinek, ale i setkávání s rodinou a přáteli.

1) Pohodlí není nikdy dost

Na terase by rozhodně nemělo chybět pohodlné posezení pro chvíle klidu s knihou nebo siestu u kávy. Přidejte dárkové polštáře s nápisy a kombinujte praktickou stránku s designovou. Pobavte své hosty a vyberte si polštář podle svých koníčků, oblíbených barev nebo hlášek, které vás vystihují. Nezapomeňte k polštářům přidat měkký přehoz a také teplou deku, kterou oceníte hlavně v pozdějších hodinách.

2) Osobité vzkazy

Kromě polštářků s potisky vyberte na terasu také cedule a cedulky s osobitými vzkazy. Nejenže mohou podobné cedule přivítat vaše hosty u vstupu do domu nebo přímo v předsíni, ale skvěle se hodí i jako dekorace terasy. Útulnost podpoří cedulky s motivačními nápisy, ale také cedule, které se zaměřují na rodinu a přátele.

3) Zaměřeno na občerstvení

Při posezení na terase by nemělo chybět ani občerstvení a osvěžující nápoje. Zapomeňte na nudné servírování ve starém a oprýskaném nádobí. Vychlazené pivo podávejte v dárkové sklenici na pivo, s originálním textem či vtipným vzkazem. Vás i rodinu a přátele může pobavit nápis na sklenici Správný čas na pivo, či Elixír mládí.

4) Jak vybrat dekorace

Inspirujte se také originálními dekoracemi a vytvořte si nejen v interiéru, ale i exteriéru útulný domov. Dekorace vždy vybírejte podle stylu svého bydlení a vybavení terasy. Zaměřte se na rustikální styl, romantiku s květinovými motivy nebo dejte přednost elegantnímu vtipu. Z dekorací, které se hodí na terasu, oceníte například hodiny, svíčky nebo také dekorace na stůl.

5) Rozmazlování povoleno

Svou terasu zútulněte také vším, co vás bude rozmazlovat. Samozřejmě to může být i váš milovaný protějšek nebo třeba domácí mazlíček, který zde bude mít pohodlný pelíšek. Především ale také rozmazlujte sami sebe také časem, stráveným na terase a věnujte se zde oblíbeným činnostem. K tomu přidejte domácí koláč, limonádu a nohy nahoře. Potřebujete snad ke šťastnému životu něco víc?

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *