5 věcí, bez kterých se vaše zahrada v létě rozhodně neobejde

5 věcí, bez kterých se vaše zahrada v létě rozhodně neobejde

Vrtá vám hlavou, jak je možné, že se ostatní na léto strávené na zahrádce tak těší, zatímco vy toto období vnímáte jako jednu velkou nudu? Pravděpodobně mají něco, co vy ne. Ale můžete to napravit – inspirujte se následujícím přehledem pěti nejdůležitějších věcí, díky kterým si budete léto užívat plnými doušky i vy.

1. Zahradní párty stan

Pořádat grilovačku, oslavu narozenin či jinou akci pod širým nebem bez párty stanu? Zbytečný risk! Počasí bývá nepředvídatelné, a jsou to právě tyto praktické konstrukce, díky kterým lze předejít nejednomu maléru. Ochrání vaše hosty i jídelní tabule před ostrým sluníčkem, poryvy větru i nečekaným lijákem. Poohlédněte se však po pořádném zahradním párty stanu a vyhněte se laciným výrobkům pochybné kvality. Klíčovými aspekty jsou stabilita, snadná a rychlá montáž a odolnost plachty.

2. Venkovní gril

Bez grilu se na zahradní párty neobejdete. Vždyť co by vám zbylo, když si odmyslíte specifickou vůni grilovaných pokrmů? Nemusí se přitom jednat jen o maso, na své si přijdou i milovníci zeleniny. Zda zvolíte klasiku v podobě grilu na dřevěné uhlí, nebo si pořídíte stylový zahradní gril na plyn, je na vás.

3. Zahradní bazén

Mít k dispozici privátní minikoupaliště, ve kterém se můžete kdykoliv zchladit, je v průběhu parného léta k nezaplacení. Raději než do dovolené investujte do zahradního bazénu – až se zapotíte u grilu, přijde vám příjemná koupel vhod!

4. Zahradní lehátko

Všechno spolu tak trochu souvisí. Dopřejete si chutnou grilovanou mňamku, svlažíte se v bazénu... no a kde jinde si pak zarelaxujete, než na pohodlném zahradním lehátku? Pokud ho ještě nemáte, není divu, že jste na zahradě netrávili příliš mnoho času.

5. Odpuzovače a lapače hmyzu

Není nic horšího, než když vám idylku pokazí komáři, vosy či jiný otravný hmyz. Naštěstí existují efektivní metody, jak se ho zbavit. Pořiďte si moderní odpuzovače a lapače hmyzu – budete mít od něj pokoj a nic vám nebude bránit v nerušeném odpočinku.

Publikováno: 18. 02. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: zahradní grily | zahradní lehátka | zahradní party stany